1400میلیارد ریال صرف افتتاح وكلنگ زنی طرح های صدرای شیراز شد

شیراز-ایرنا- طرح های عمرانی نظیر افتتاح و بهره برداری از سه زمین ورزشی و اداره ثبت احوال صدرا،آغاز عملیات اجرایی محله شهر راز و مركز محله پارسه در این شهر جدید مجموعا با اعتبار 1400 میلیارد ریال انجام شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، پروژه های عمرانی شهر جدید صدرا چهارشنبه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شركت مادر تخصصی شهرهای جدید كشور انجام شد.
از این طرح ها می توان به افتتاح و بهره برداری از سه زمین ورزشی روباز با مساحت سه هزار و 980 متر مربع و اعتبار 28 میلیارد ریالی و همچنین اداره ثبت احوال شهر جدید صدرا اشاره كرد.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید صدرا در آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح های عمرانی شركت عمران شهر جدید صدرا افزود: مركز محله پارسه در فاز دو شهر صدرا با كاربری تجاری، آموزشی، ورزشی و فرهنگی به صورت مشاركتی در زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع كلنگ زنی شد.
خلیل حاجی پور ادامه داد: حجم سرمایه گذاری برآورد شده برای اتمام این پروژه بالغ بر 82 میلیارد ریال خواهد بود.
وی همچنین به آغاز عملیات اجرایی محله شهر راز اشاره و بیان كرد:قرر شده در زمان بندی پیش بینی شده در قالب احداث سه هزار و 500 واحد مسكونی و بصورت مشاركتی در آینده نزدیك تكمیل و به متقاضیان تحویل داده شود.
وی برآورد اولیه هزینه آماده سازی این طرح عمرانی را نیز هزار و 290 میلیارد ریال اعلام كرد.
شهر جدید صدرا در 15 كیلومتری غرب شیراز واقع است.
9873 /1876

سرخط اخبار استان‌ها