۷ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۴۷
کد خبر: 83223008
۰ نفر
فرماندار: مرغ و ميوه شب عيد قشم تامين شد

قشم - ايرنا - فرماندار شهرستان قشم گفت: 75 تُن مرغ منجمد و 90 تُن ميوه شامل سيب و پرتقال به شهرستان قشم اختصاص داده شده است.

به گزارش ايرنا، عليرضا نصري روز سه شنبه در جلسه ستاد تنظيم بازار شهرستان قشم افزود: همچنين ديگر اقلام اساسي مورد نياز در شب عيد از جمله گوشت قرمز، شكر غير آن طبق پيشبيني هاي نهادهاي مربوطه تامين شد.
وي افزود: اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قشم و اداره اصناف منطقه آزاد بايد ليست نهايي كالاهاي مورد نياز شب عيد شهروندان را جمع بندي و به فرمانداري ارسال كنند تا نسبت به تامين آن اقدام شود.
فرماندار قشم تصريح كرد: با توجه به نزديك شدن سال نو و لزوم تامين نيازهاي عمومي مردم، اعضاي ستاد نسبت به تشديد بازرسي ها، پيشبيني نيازمندي ها و مديريت مراكز عرضه كالاهاي با قيمت مصوب، حساسيت بيشتري اعمال نمايند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: بايد قيمت هاي مصوب كالاها به مردم اطلاع رساني شود كه فضاي مجازي در اين رابطه مي تواند نقش محوري داشته باشد.
نصري افزود: همچنين بايد مركزهايي در سراسر شهرستان مستقر شوند كه هم قيمت هاي مصوب را به اطلاع مردم برسانند و هم از مراجعه مردم به فروشگاه هايي كه اجناس را بالاتر از قيمت مصوب عرضه مي كنند، جلوگيري كنند.
وي ادامه داد: مسوولان با قاچاق ماهي با شدت برخورد كنند تا قيمت اين محصول در شهرستان تنظيم شود.
فرماندار قشم اظهار داشت: صيادان نيز بايد بين دريافت سوخت و عرضه ماهي تناسبي ايجاد و در عرضه ماهي با قيمت متعادل با مردم همراهي كنند.
وي تاكيد كرد: تعداد، آدرس و شماره تلفن تعميرگاه ها و ساير مراكز خدماتي در سراسر شهرستان جمع اوري و به فرمانداري و ساير اداره ها ارسال شود تا ميهمانان نوروزي امكان دسترسي سريع و آسان به اينگونه مراكز را داشته باشند.
شهرستان قشم شامل جزيره هاي قشم، هرمز، هنگام و لارك با حدود يكهزار و 628 كيلومتر مربع وسعت در ميان آب هاي خليج فارس به موازات ساحل استان هرمزگان گسترده شده است.
7500

سرخط اخبار استان‌ها