توسعه و سازندگی در كشور با وجود فشار و تحریم ادامه دارد

اندیمشك - ایرنا - رییس كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:توسعه و سازندگی در كشور، با وجود تلاش گسترده دشمن ، ادامه دارد و تحریم ما را تسلیم نخواهد كرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا فریدون حسنوند دوشنبه شب در جشن ولادت حضرت زهرای مرضیه (س) در سالن شهید سروندی با حضور هزاران نفر از مردم اندیمشك افزود:ما تحریم ها را شكست داده و با شتاب و سرعت مضاعف راه توسعه ، پیشرفت و آبادانی را ادامه خواهیم داد.
وی گفت:مشكلاتی در زندگی مردم وجود دارد؛ معیشت، اقتصاد ، گرانی ، تورم و بیكاری دغدغه مردم است اما مردم هیچ گاه از آرمان های خود دست نمی كشند.
حسنوند در ادامه توسعه را نیازمند زیرساخت دانست و افزود: خدمات فراوانی در راستای توسعه زیرساخت های شهرستان اندیمشك در سال های اخیر صورت گرفته است.
وی حضور سرمایه گذار ، آبادانی و برخورداری از رفاه عمومی را منوط به داشتن زیرساخت در همه بخش ها بیان كرد و گفت:برای برخورداری اندیمشك از این زیرساخت ها ، خدمات و تلاش شایانی انجام شده است.
حسنوند بیان كرد:راه سازندگی ، راهی پر مشقت است اما با رغم این سختی ها و مشكلات ، برای سازندگی و رفع دغدغه های مردم تلاش شبانه روزی می شود.
نماینده مردم اندیمشك در مجلس شورای اسلامی افزود: جای جای اندیمشك نشانی از سازندگی، پیشرفت و عمران قابل مشاهده است كه این خدمات جز با حمایت مردم حماسه آفرین میسر نمی شد.
وی ادامه داد: به منظور تحقق طرح هایی در بخش های مختلف عمرانی ، ورزشی ، آموزشی ، صنعت ، معدن ،كشاورزی و اشتغال شاهد فعالیت های گسترده ای در این شهرستان هستیم.
حسنوند گفت:عملیات اجرایی پتروشیمی كیمیا اندیمشك آغاز شده ،و عملیات اجرایی پتروشیمی دوم نیز در روزهای آتی با حضور وزیر نفت آغاز می شود.
وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی فولاد اندیمشك در آینده نزدیك خبر داد.
وی بر ضرورت حفظ وحدت و همدلی تاكید كرد و ادامه داد: هر كس نام اندیمشك را پر آوازه می خواهد و دلسوز مردم شهید پرور شهرستان است باید در این مسیر وحدت قدم بردارد.
وی افزود: اندیمشك، نیروگاه ، پتروشیمی ، بندرخشك ، مجتمع شیلات و طرح های بزرگی خواهد داشت كه همه این پروژه ها در اندیمشك نشان می دهد سازندگی ادامه دارد و تحریم ها خللی بر اراده ما وارد نمی كند.
به گزارش خبرنگار ایرنا در این آیین با برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی هنری ، سالروز میلاد حضرت زهرا (س) گرامی داشته شد.
همچنین در این آیین به حاضرانی كه اسامی آنها برگرفته از القاب حضرت فاطمه (س) بود ، هدایایی اهدا شد.
7281/6068