سرمربي تيم قشقايي:30 دقيقه پشت در رختكن شهرمان معطل مانديم

شيراز-ايرنا- سرمربي تيم قشقايي شيراز گفت: انتظار نداشتيم در شهرخودمان و در ورزشگاه خانگي،30 دقيقه پشت در رختكن معطل بمانيم، نمي دانم اين سهل انگاري از سوي چه كساني صورت گرفته است.

به گزارش ايرنا مهدي فروردين، عصر دوشنبه پس از پيروزي تيمش مقابل بادران تهران در گفت و گو با خبرنگاران بيان داشت: از مسئول ورزشگاه پارس شيراز كه ما را به آرامش دعوت كرد تشكر مي كنم اما اين انتقاد همچنان پا برجاست كه چرا ما را پشت در رختكن معطل كردند؟.
وي اضافه كرد: تيم ما مظلوم واقع شده، از مسئولان استان فارس و به ويژه بزرگان ايل قشقايي مي خواهيم بيشتر ما را حمايت كنند و حتي تيم فجر شهيد سپاسي شيراز هم بايد حمايت شود.
فروردين افزود: آنهايي كه خارج از گود نشسته اند و من را متهم به كم كاري مي كنند بيايند از نزديك با بازيكنان ما صحبت و مشاهده كنند كه چگونه خون دل مي خورند و با سيلي صورت خود را سرخ نگاه داشته اند.
سرمربي تيم قشقايي شيراز بيان كرد: برخي از مسئولان استان به وعده هاي خود در ابتداي فصل عمل نكردند و در ادامه دست ما را تنها گذاشتند.
وي ادامه داد: هفته گذشته كه به مس كرمان با نتيجه پُر گل پنج بر صفر باختيم چند مورد اشتباه داوري به ضرر ما تمام شد اما هيچ گاه در مورد داوران اعتراض نكرده ام.
فروردين اظهار داشت: در اين ديدار هم تيم بادران تهران جوانمردانه بازي كرد و از سر مربي اين تيم كه در بازي رفت هم جوانمردانه (fairplay) بازي كردند و در حالي كه بازيكن ما مصدوم شده بود، توپ را به بيرون زدند از فرهاد كاظمي سر مربي اين تيم كه به بازيكنانش درس جوانمردي ياد مي دهد، قدرداني مي كنم.
وي، در مورد علت استعفايش پس ازشكست مقابل مس كرمان گفت: من از دست بازيكنان تيم قشقايي استعفا نداده بودم، بلكه از دست آنهايي اين كار را كردم كه من را متهم به كم كاري مي كنند و مدير باشگاه هم استعفاي مرا نپذيرفت.
تيم قشقايي شيراز، عصر دوشنبه در هفته ييست و پنجم رقابت هاي فوتبال دسته يك ايران در ورزشگاه پارس شيراز با نتيجه يك بر صفر تيم بادران تهران را شكست داد.
در پايان هفته بيست و پنجم، تيم گل گهر سيرجان با وجود شكست سنگين مقابل مس رفسنجان در اين هفته همچنان با 42 امتياز صدرنشين است، شاهين شهرداري بوشهر با 39 امتياز دوم، تيم هاي پاكدشت تهران و آلومينيوم اراك هم با 37 امتياز سوم و چهارم هستند.
تيم قشقايي شيراز با 31 امتياز رده هفتم جدول را به خود اختصاص داده، تيم بادران تهران با 28 امتياز و تيم فجر شهيد سپاسي شيراز هم با 27 امتياز به ترتيب هشتم و نهم هستند.
در رقابت هاي فوتبال دسته يك 16 تيم حضور دارند و پس از انجام 30 بازي، تيم هاي اول و دوم جدول جواز صعود به ليگ برتر فصل 98 را دريافت خواهند كرد و سه تيم انتهاي جدول هم به دسته دوم مي روند.
7368 /6118