پيشنهاد اغوا كننده اينتر به همسر ايكاردي براي ختم قائله

تهران- ايرنا- باشگاه اينتر ميلان ايتاليا قصد دارد تا با ارائه پيشنهادي سودآور و اغوا كننده به همسر و مدير برنامه هاي «مائورو ايكاردي» به داستان ناخوشايند تنش با كاپيتان خلع شده خود، پايان دهد.

به گزارش ايرنا، روزنامه كوريره دلو اسپورت روز يكشنبه نوشت: بالا گرفتن تنش ها مابين ايكاردي با اينتر، موجب شد تا نراتزوري ها بازوبند كاپيتاني را از وي گرفته و به «سمير هندانوويچ» تحويل دهد.
با اين وجود، براساس گزارش اين روزنامه، اينترميلان قصد دارد تا ساعاتي آينده پيشنهادي را به «واندا نرا» همسر ايكاردي به عنوان مدير برنامه هاي او داده تا روابط تيره و تار طرفين درگير، از بن بست خارج شود.
در واقع اين روزنامه مدعي است اينتر ميلان پيشنهاد قراردادي 4 ساله به ارزش فصلي 6.5 ميليون يورو روي ميز ايكاردي قرار خواهد داد.
در صورت انعقاد چنين قراردادي، ملي پوش آرژانتيني به پردرآمدترين بازيكن تيمش و پس از «كريستيانو رونالدو» و «پائولو ديبالا» به سومين بازيكن پردرآمد سري آ تبديل خواهد شد.
اين در حالي است كه پيشنهاد اوليه همسر ايكاردي 10 ميليون يورو به ازاي هر فصل بوده كه البته با مخالفت شديد مقامات اينتر مواجه شد.
ايكاردي بدنبال از دست دادن بازوبند كاپيتاني تيمش در آستانه ديدار مقابل راپيدوين در ليگ اروپا، مورد هجمه انتقادات شديد از سوي هواداران و برخي از هم تيمي هايش قرار گرفته است.
ورزشي**3991**1067**