نمایشگاه آثار عكاسان آزاد جهان در اصفهان برپا شد

اصفهان- ایرنا - نمایشگاهی از آثار برگزیده تشكل عكاسان آزاد جهان روز یكشنبه در اصفهان برپا شد.

به گزارش ایرنا در این نمایشگاه كه حاصل تلاش عكاسان بین المللی آزاد و فعال در فضای مجازی و اینترنت است ؛ 39 قطعه عكس از 30 عكاس با موضوع آزاد به مدت 6 روز در گالری شماره سه كتابخانه مركزی شهرداری اصفهان به نمایش درآمده است.
علیرضا ناصری كارشناس عكس و مدیر گروه این تشكل به خبرنگار ایرنا گفت: از بین 39 عكاسی كه آثارشان در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده هشت عكاس از كشورهای كانادا، كره جنوبی، آلمان ، افغانستان، هلند، كنیا و روسیه هستند.
ناصری در خصوص تشكل بین المللی عكاسان آزاد نیز گفت: این تشكل با 41 هزار عضو از 17 كشور جهان در فضای مجازی فعالیت دارد و روزانه 150 تا 200 عكس بارگذاری می كنند كه این عكس ها هر شب داوری می شود.
وی افزود: همچنین هر ماه مسابقه ای با موضوع و سوژه های مختلف برگزار می شود كه برای نفرات اول تندیس ارسال می شود.
مدیر گروه این تشكل تصریح كرد: در اولین فراخوان برگزاری نمایشگاه با موضوع آزاد كه در تهران برگزار شد 50 اثر به نمایش درآمد و نمایشگاه های بعدی نیز در شهرهای مشهد، همدان، بیرجند و شهرقائم در خراسان جنوبی برگزار شد و اكنون آخرین نمایشگاه ما در سال 97 در اصفهان برگزارشده است.
ناصری یادآور شد: اولین نمایشگاه تشكل عكاسان آزاد در سال 98 نیز با موضوع مادر اردیبهشت ماه در یكی از شهرهای ایران برگزار می شود.
تشكل عكاسان آزاد جهان با تلاش هنرمندان عكاس ایرانی در شبكه های اجتماعی و فضای مجازی راه اندازی شده است.
6022/ 7141