كلینیك های تخصصی تنها بیمارستان الوند دوباره آغاز به كار كردند

قزوین - ایرنا - فرماندار البرز گفت: كلینیك های تخصصی بیمارستان خیریه رحیمیان الوند به عنوان تنها واحد بیمارستانی این شهرستان پس از مدتی وقفه در كار با تلاش و پیگیری مسئولان استان دوباره آغاز به كار كردند.

رضا گروسی روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با تلاش های صورت گرفته از سوی متولیان مسئول، كلینیك های تخصصی بیمارستان رحیمیان از جمله ارتوپدی،اطفال،داخلی،چشم،گوش و حلق و بینی، زنان و جراحی كه از ابتدای سال 97 با ظرفیت محدود فعالیت داشتند، دوباره آغاز به كار كردند.
این مسئول تصریح كرد: با پیگیری و تلاش استانداری به همراه دانشگاه علوم پزشكی،سازمان برنامه و بودجه و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فعالیت این مركز درمانی دوباره از سر گرفته شده است.
گروسی با بیان اینكه فعالیت این بیمارستان با توجه به بدهی های بیمه و پایان قرار داد پزشكان با وقفه روبرو شده بود،تاكید كرد: معضلات یاد شده باعث شده بود تا این مركز درمانی تخصصی با ظرفیت محدود به روند كار خود ادامه بدهد اما در حال حاضر با تلاش و همت مسئولان امر و تدابیر اندیشیده شده، این فعالیت دوباره از سرگرفته شده است.
فرماندار البرز در پایان با اشاره به خدمات قابل توجه دولت در حوزه بهداشت و درمان، یادآور شد: رفع محدودیت و ارایه خدمات مورد نیاز مردم به آنها از جمله وظایف اصلی و ذاتی مسئولان و دستگاه های مربوطه در چارچوب قانون به شمار می رود.
كار ساخت 2 بیمارستان دولتی در شهرستان البرز در شهرهای الوند و محمدیه در دست اجراست.
شهرستان البرز به مركزیت در شهر الوند به لحاظ جغرافیایی در محدوده مركزی استان قزوین قرار دارد.
8054*3013