تيم واليبال صنايع اردكان از سپاهان اصفهان شكست خورد

يزد - ايرنا - تيم واليبال صنايع اردكان در دور رفت مرحله نيمه نهايي پيكارهاي واليبال ليگ دسته يك قهرماني باشگاه هاي كشور، عصر پنجشنبه در سالن تختي اين شهر با نتيجه سه بر 2 از سپاهان اصفهان شكست خورد.

به گزارش ايرنا، در اين مسابقه كه در حضور جمعي از مسئولان و هواداران برگزار شد، تيم صنايع در ست هاي اول و سوم به ترتيب با امتيازهاي 25 بر 22 و 25 بر 21 بر حريف غلبه كرد.
همچنين تيم سپاهان به ترتيب در ست هاي دوم، چهارم و پنجم با امتيازهاي 25 بر 17 ، 25 بر 17 و 15 بر هفت ميزبان خود صنايع را شكست داد.
تيم صنايع اردكان در مرحله مقدماتي رقابت ها در گروه چهار با تيم هاي خاتم جوان اردكان، شهداب يزد، لاستيك بارز كرمان و مرزداران سيستان و بلوچستان هم‌گروه بود.
اين مسابقات در چهار گروه به‌صورت دوره‌اي و رفت‌وبرگشت برگزار مي‌شود و تيم هاي اول و دوم به مرحله دوم صعود مي‌كنند.
در گروه يك تيم هاي ميلاد نور رامسر، نماينده نور، شهروند نكا، توپكا بابلسر و ژلانو آق قلا و در گروه دوم نيز تيم هاي افق قم، مقاومت تهران بزرگ، شهداي رامسر، شهرداري كرج و ملوان حضور دارند.
همچنين در گروه سوم، تيم هاي نماينده اراك، راهياب ملل مريوان، نماينده اصفهان، كاشي كاژه كرمانشاه، شهرداري قزوين و مقاومت مهاباد رقابت هاي خود را برگزار مي‌كنند.
تيم هاي اول تا چهارم گروه‌هاي يك و دو و گروه‌هاي سه و چهار به‌صورت ضربدري با يكديگر رقابت مي‌كنند و در نهايت چهار تيم برتر به‌صورت متمركز مرحله نهايي را برگزار مي‌كنند و 2 تيم راهي ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور در فصل آينده (1398) خواهند شد.
سه تيم شهداب يزد، خاتم جوان و صنايع اردكان سه نماينده استان يزد در ليگ دسته يك واليبال باشگاه هاي كشور هستند.
مركز شهرستان 98 هزار نفري اردكان در 60 كيلومتري شمال شهر يزد قرار دارد.
استان يزد 48 هيات و 65 هزار ورزشكار زيرپوشش بيمه ورزشي دارد كه حدود 2 هزار نفر در رشته واليبال فعاليت دارند.
7536/ 2047/