۲ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۵۷
کد خبر: 83217662
۰ نفر
تقویت بخش تعاون از ضروریات اقتصاد كشور است

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: تقویت بخش تعاون و تجمیع سرمایه های خرد برای انجام كارهای بزرگ، از ضروریات اقتصاد كشور به شمار می رود.

به گزارش ایرنا، عبدالمحمد زاهدی روز پنجشنبه در نشست با فعالان تعاونی های كشاورزی قزوین افزود: رونق تعاون در بخش كشاورزی و طرح های روستایی از جمله مواردی است كه باید آنرا با جدیت بیشتری دنبال كنیم.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: برای حل مشكلات آبی كشاورزان و دامداران باید تعامل و تفاهم بیشتری بین دستگاه ها صورت پذیرد.
استاندار قزوین همچنین با اشاره به دریافت هزینه های مرتبط با حقابه و نظارت بر كنتورهای هوشمند و اختلاف نظر جهاد كشاورزی و آب منطقه ای در این خصوص،گفت: لازم است به منظور حل این مساله نشست مشترك برای تعامل و مفاهمه در این خصوص تشكیل شود.
استاندار قزوین همچنین گفت: اگر مشكلات كشاورزان در حوزه حق آبه و نظارت بر كنتورهای هوشمند در استان با برگزاری نشست های مشترك حل نشد ، لازم است كه مباحث در كارگروه حفظ حقوق بیت المال مطرح شود.
وی همچنین گفت: ساخت و ساز در حریم رودخانه ممنوع است و اگر مجوزی وجود دارد جهاد كشاورزی باید برای جبران خسارت رضایت این افراد را اخذ كند.
9925*3013