۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
کد خبر 83216144
۰ نفر
پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی آغاز شد

تهران- ایرنا- مدیركل امور مالی سازمان تامین اجتماعی از پرداخت عیدی 50 درصد از بازنشستگان این سازمان در روز اول اسفند خبر داد و گفت: عیدی بقیه بازنشستگان نیز طی روزهای آینده و به براساس برنامه زمان بندی شده پرداخت می شود.

به گزارش ایرنا از سازمان تامین اجتماعی، یونس كریم نژاد روز چهارشنبه اظهار داشت: عیدی بازنشستگانی كه مستمری خود را از بانك رفاه كارگران دریافت می كنند و نام خانوادگی آنها با حروف «ح – خ – د - ذ – ر - س – ش – ط – ظ – ع – غ – ف– ق – ك – گ – ل – م – ن – و – ه – ی» آغاز می شود در اولین روز اسفند پرداخت شد.
وی ادامه داد: عیدی بازنشستگانی كه مستمری خود را از بانك رفاه كارگران دریافت می كنند و نام خانوادگی آنها با حروف «ج – ز – ژ – ص – ض» شروع می شود نیز در روز دوم اسفند ماه پرداخت می شود.
كریم نژاد افزود: بازنشستگانی كه مستمری خود را از بانك رفاه كارگران دریافت می كنند و نام خانوادگی آنها با حروف «ب - پ – ت – ث – چ» شروع می شود نیز عیدی خود را در روز چهارم اسفند دریافت می كنند.
مدیركل امور مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: بازنشستگانی كه مستمری خود را از سایر بانك ها دریافت می كنند نیز در روز 5 اسفند عیدی دریافت می كنند.
كریم نژاد گفت: بازنشستگانی كه نام خانوادگی آنها با حرف «الف» شروع می شود و همچنین بازنشستگانی كه پرونده مستمری آنها در شعب تا 2000 نفر قرار دارد، عیدی خود را در روز 6 و 7 اسفند دریافت خواهند كرد.
سرپرست سازمان تامین اجتماعی پیشتر در گفت و گو با ایرنا اعلام كرده بود كه هیچ مشكلی برای پرداخت عیدی به مستمری بگیران و بازنشستگان این سازمان وجود ندارد و به محض اعلام مبلغ آن از سوی دولت پرداخت می شود.
به گفته وی، حدود سه هزار میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمامن تامین اجتماعی مورد نیاز است.
سازمان تامین اجتماعی به حدود سه میلیون بازنشسته و مستمری بگیر عیدی پرداخت می كند.
اجتمام* 7268 *3063