۳۰ بهمن ۱۳۹۷،‏ ۹:۲۴
کد خبر: 83214687
۰ نفر
«اختياريه» با «هماي» به پرواز در مي‌آيد

تهران- ايرنا- «پرواز هماي» خواننده ايراني در نخستين حضور خود در سيما، امشب ميهمان برنامه «اختياريه» مي‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ ايرنا، برنامه شبانه «اختياريه» با شعار «در «اختياريه» همه صداها شنيده ميشه» امشب سه‌شنبه شب به صورت زنده روي آنتن شبكه پنج سيما خواهد رفت و پرواز هماي ميهمان امشب آن خواهد بود.
پرواز هماي با نام پيشين سعيد جعفرزاده احمد سرگورابي از خوانندگان ايران است و ترانه‌هايي را نيز به زبان‌هاي گيلكي و تالشي اجرا كرده‌است. هماي براي ورود به دنياي موسيقي ايران و اجراي سروده‌ها و آهنگ‌هاي خود در سال 1385 گروه مستان را راه اندازي كرد و با استفاده از موضوعات تازه در شعر، رنگي متفاوت از موسيقي، استفاده از نوازندگان چيره‌دست و با اجرا در تالار وحدت و كاخ نياوران به سرعت به شهرت رسيد و براي اجراي كنسرت‌هاي بزرگ به آمريكا و اروپا دعوت شد.
برنامه شبانه «اختياريه» كه خود را «تالار گفتگوي چالشي و صريح» معرفي مي‌كند تلاش دارد تا با شخصيت‌هاي شناخته شده فرهنگي، هنري، سياسي، اجتماعي و علمي در متن جامعه، گفت‌وگوهاي فرامتني داشته باشد.
سيد مرتضي فاطمي تهيه كننده و مجري و فواد صفاريان‌پور كارگردان اين برنامه تلويزيوني است.
سيد مرتضي فاطمي پيش از اين، تهيه‌كنندگي و اجراي برنامه تلويزيوني «180 درجه» و سريال‌هاي تلويزيوني «هوش سياه» و «شرايط خاص» را برعهده داشته است.
اين برنامه زنده قرار است از 30 بهمن ماه روزهاي سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته ساعت 22 از شبكه پنج سيما به صورت زنده پخش شود.
فراهنگ** 9210** 9053