دست خالی ملی پوشان در سومین روز پاراتیراندازی قهرمانی جهان

تهران - ایرنا - دو نماینده دیگر ایران در رقابت های پاراتیراندازی قهرمانی جهان در امارات از كسب مدال بازماندند تا تیم كشورمان در سومین روز مسابقات همچنان در حسرت مدال باشد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از فدراسیون جانبازان و معلولین؛ «محمدرضا میرشفیعی» در فینال ماده P1 تپانچه بادی 10 متر مردان در كلاس SH1 با امتیاز 133٫7 در جایگاه هفتم ایستاد و از كسب مدال بازماند. او در مرحله مقدماتی با امتیاز 562 در جایگاه هشتم قرار گرفت و راهی مرحله فینال شده بود.
در این ماده دو نماینده كشور چین در جایگاه اول و دوم ایستادند و ورزشكار اوكراینی سوم شد.
«زهرا غلامزاده» دیگر نماینده كشورمان نیز در مرحله مقدماتی ماده R9 تفنگ درازكش خفیف 50 متر با ثبت ركورد 605٫4 در جایگاه سی و یكم ایستاد و از راهیابی به فینال بازماند.
در روز نخست این رقابت ها حسن اكبری، ملی پوش كشورمان در ماده تفنگ بادی ۱۰ متر R3 درازكش در كلاس SH1 با امتیاز ۶۳۰٫۹ در جایگاه دوازدهم ایستاد و رقیه شجاعی دیگر نماینده ایران در همین ماده و كلاس‌بندی با كسب ۶۲۳٫۸ امتیاز در مكان چهل و دوم قرار گرفت و از صعود به مرحله فینال بازماندند.
در ادامه این رقابت ها فردا (سه شنبه) ساره جوانمردی، سمیرا ارم و زیور فدایی در ماده P2 تپانچه بادی 10 متر بانوان و رقیه شجاعی در ماده R2 تفنگ بادی 10 متر ایستاده در كلاس SH1 روی خط آتش قرار خواهند گرفت.
جام جهانی پاراتیراندازی سال 2019 روزهای 27 بهمن تا 4 اسفند در شهر العین امارات برگزار می شود.
ورزشی**2052**1067**

سرخط اخبار ورزش