پنج هزار نفر از جشنواره فیلم فجر در قزوین استقبال كردند

قزوین - ایرنا - مدیر اجرایی سی و هفتمین جشنواره فجر در قزوین گفت: پنج هزار شهروند قزوینی از فیلم های این جشنواره دیدن كردند.

به گزارش ایرنا، امیر ملاحسنی روز یكشنبه در جمع خبرنگاران افزود: از این تعداد، هزار و سه دانش آموز از نقاط كم برخوردار قزوین به شكل رایگان به تماشای پنج فیلم بخش سمیرغ و پروانه ها نشستند.
وی اظهار داشت: فیلم های 23نفر ، سال دوم دانشكده من ، غلامرضا تختی ، طلا ، دیدن این فیلم جرم است و جان دار پرمخاطب ترین آثار جشنواره فیلم فجر در قزوین بودند.
ملاحسنی یادآور شد: در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، 15 اثر از بخش سودای سیمرغ و نگاه نو و پنج فیلم در بخش سیمرغ و پروانه هادر سینما مهتاب قزوین برای علاقه مندان اكران شد.
فیلم سینمایی داركوب به كارگردانی بهروز شعیبی، چهار راه استانبول به كارگردانی مصطفی كیائی، به وقت شام اثری به كارگردانی ابراهیم حاتمی كیا، بمب، یك عاشقانه به كارگردانی پیمان معادی از جمله فیلم های منتخب این جشنواره بود كه در سینما مهتاب قزوین اكران شد.
فیلم سینمایی ماهورا به كارگردانی حمید زرگر نژاد، سوء تفاهم به كارگردانی احمد رضا معتمدی، جاده قدیم به كارگردانی منیژه حكمت، خجالت نكش به كارگردانی رضا مقصودی، مغزهای كوچك زنگ زده به كارگردانی هومن سیدی، امیر به كارگردانی نیما اقلیما و فیلشاه به كارگردانی هادی محمدیان از دیگر فیلم های قابل اكران بخش سودای سیمرغ این جشنواره بودند.
چهار اثر ویژه گروه سنی كودك و نوجوان به نام های قهرمانان كوچك و دزد و پری هر 2 به كارگردانی حسین قناعت،شكلاتی به كارگردانی سهیل موفق و دنیای كیف ها به كارگردانی حسین نخعی نیز در این جشنواره اكران شد.
فیلم های سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بهمن ماه جاری در سینما مهتاب قزوین اكران شد.
3013