شياطين سرخ آماده معاوضه لوكاكو با يكي از ستاره هاي سري آ

تهران- ايرنا- باشگاه منچستر يونايتد آمادگي خود را براي فروش «روملو لوكاكو» به قيمت 75 ميليون پوند اعلام كرده و قصد دارد تا وي را به عنوان بخشي از قرارداد خريد يكي از ستاره هاي حال حاضر در سري آ به ايتاليا انتقال دهد.

به گزارش ايرنا، روزنامه ميرر انگليس روز يكشنبه با درج اين خبر نوشت: شياطين سرخ مذاكرات خود را با باشگاه هاي يوونتوس و اينترميلان براي انتقال «پائولو ديبالا» يا «مائورو ايكاردي» آغاز كرده اند.
خارج شدن اين 2 بازيكن از كانون توجه سرمربيان تيم هايشان يعني «ماسيميليانو آلگري» و «لوچانو اسپالتي»، آنها را به كالاي مناسبي براي بازار نقل و انتقالات بدل كرده است.
اين در حالي است كه يونايتدها اگرچه هنوز تصميم قطعي خود را براي سپردن هدايت اين تيم به طور دائمي به «اوله گانر سولسشر» يا گزينه ديگري نگرفته اند اما اين موضوع مانع نقشه ها و برنامه ريزي هاي آنان براي پنجره نقل و انتقالات تابستاني نشده است.
در واقع، يك مهاجم آزاد با شم گلزني بالا، اولويت اصلي شياطين سرخ محسوب شده و ديبالا به همراه ايكاردي كه هفته گذشته از عنوان كاپيتاني اينتر خلع شد، ايده آل ترين گزينه ها براي هدايت خط حمله سرخ ها به شمار مي آيند.
در اين بين، بالانشينان اولدترافورد هم براي به اصطلاح شيرين كردن معامله بر سر انتقال احتمالي يكي از اين 2 بازيكن، آماده هستند تا لوكاكو را به عنوان بخشي از قرارداد به تيم مقابل بفرستند.
اين در حالي است كه مهاجم بلژيكي و اسبق تيم هاي اورتون و چلسي شخصا از موضوع مذكور اطلاع داشته و گزارش ها از رضايت وي براي اين معاوضه حكايت دارد.
با اين وجود، بدون شك لوكاكو، يوونتوس را كه طي چند فصل گذشته به طور مداوم قهرمان سري آ بوده به اينتر ترجيح خواهد داد.
بدنبال روي كار آمدن سولسشر، هافبك بلژيكي جايگاه خود را در جمع قرمزها از دست داده است؛ به عبارت ديگر، مرد نروژي نيمكت يونايتد ترجيح مي دهد در نوك پيكان هجومي تيمش از «ماركوس رشفورد» بهره ببرد.
ورزشي**3991**2024