300 ميليون ريال كالاي قاچاق در مياندوآب كشف شد

مهاباد - ايرنا - فرمانده انتظامي مياندوآب گفت: يك محموله كالاي قاچاق به ارزش 300 ميليون ريال با تلاش و هوشياري ماموران انتظامي اين شهرستان كشف و ضبط شد.

سرهنگ حسن شيخ نژاد روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: ماموران انتظامي حين كنترل خودروهاي عبوري در ايستگاه ايست و بازرسي شهيد محمدنژاد موفق شدند اين محموله كالاي قاچاق را كشف و ضبط كنند.
وي افزود: كالاي قاچاق كشف شده در اين عمليات شامل 2 هزار و 776 قلم لوازم التحرير، 210 عدد لوازم آشپزخانه و 140 قلم لوازم آرايشي و بهداشتي است كه از يك دستگاه اتوبوس كشف شد.
سرهنگ شيخ نژاد بيان كرد: در اين زمينه 2 نفر دستگير و يك دستگاه اتوبوس نيز توقيف و مراتب پس از تشكيل پرونده به مراجع قضايي ارسال شد.
وي با تاكيد بر اينكه قاچاق كالا سم مهلكي بر اقتصاد كشور است، اظهار داشت: مبارزه با قاچاق كالا و ارز همواره يكي از اولويت هاي پنج گانه نيروي انتظامي است كه با تمام توان با آن برخورد خواهد شد.
وي از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه قاچاق كالا و كالاهاي غيرمجاز، موارد را در اسرع وقت به مركز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.
به گزارش ايرنا، مياندوآب يكي از محل هاي گذر كالاي قاچاق از شهرهاي مرزي آذربايجان غربي به سمت شهرهاي عمقي كشور به شمار مي رود.
9871/6185/7129

سرخط اخبار استان‌ها