۲۷ بهمن ۱۳۹۷،‏ ۲۱:۴۱
کد خبر: 83211806
۰ نفر
پذیرش مسئولیت یك اشتباه

تهران - ایرنا - در چهارمین شب از جشنواره موسیقی فجر بر خلاف برنامه ارسالی به رسانه ها، اركستر دانشگاه هنر بجای گروه آوازی تهران، در تالار رودكی بروی صحنه رفت و مدیر اجرایی این جشنواره مسئولیت این اشتباه را بر عهده گرفت.

به گزارش شنبه شب خبرنگار فرهنگی ایرنا ، طبق برنامه ارسالی به رسانه ها قرار بود گروه كر آوازی تهران به سرپرستی میلاد عمرانلو در ساعت 18:30جرای خود در جشنواره موسیقی فجر در تالار رودكی بروی صحنه ببرد. اما بجای این گروه ، اركستر دانشگاه هنر بروی صحنه رفت.

** پذیرش مسئولیت به جای فرافكنی
شهرام صارمی مدیر اجرایی سی و‌چهارمین جشنواره موسیقی فجر در گفت وگوی با خبرنگار ایرنا ضمن پذیرش مسولیت این اشتباه در اطلاع رسانی به رسانه ها ،گفت: خبر این جابجایی در سایت های فروش بلیت این دوره از جشنواره منعكس شده بود اما متاسفانه در ارسال خبر این جابجایی به رسانه ها كوتاهی شده است كه بدون هیچ عذر و بهانه ای مسئولیت این كوتاهی را می پذیریم.

** توضیح روابط عمومی جشنواره

« امیر بهاری» مدیر روابط عمومی سی و‌چهارمین جشنواره موسیقی فجر هم در گفت و‌گوی خود با ایرنا گفت: متاسفانه با وجود اصلاح این جابجایی در سایت های فروش بلیت جشنواره موسیقی فجر در ارسال این خبر و برنامه اصلاح شده جشنواره به رسانه ها كوتاهی صورت گرفته كه جای دارد بجای هر گونه توضیح اضافی در این مورد از رسانه ها عذر خواهی كنیم.
به گزارش ایرنا، سایر اجراهای شب چهارم جشنواره موسیقی فجر بدون تغییر در تالار رودكی و وحدت اجرا شد و طی آن در ساعت 18:30اركستر رتوریك اجرای خود را در تالار وحدت بروی صحنه برد.
در ساعت 21:30 گروه پایور به سرپرستی سعید ثابت و‌همراهی گروه تمبك محمد اسماعیلی در تالار وحدت اجرای خود را به روی صحنه برد.
رافائل میناسكانیان نوازنده پیشكسوت پیانو نیز ساعت 21:30 رسیتال خود در جشنواره موسیقی فجر را در تالار رودكی اجرا كرد.
سی و چهارمین ‌جشنواره موسیقی فجر از 24 بهمن ماه آغاز و در ،30 بهمن طی مراسم ویژه ای به كار خود پایان خواهد داد.
فراهنگ ** 9494 ** 1355 **