۲۷ بهمن ۱۳۹۷،‏ ۱۷:۱۳
کد خبر: 83211522
۰ نفر
حمله هواداران اينتر به خودروي همسر ايكاردي

تهران- ايرنا- بدنبال تشديد تنش ها مابين «مائورو ايكاردي» و باشگاه اينتر ميلان پس از خلع وي از عنوان كاپيتاني اين تيم؛ هواداران ناراضي با سنگ به خودروي همسر مهاجم آرژانيتني حمله كردند.

به گزارش ايرنا، روزنامه سان انگليس روز شنبه با درج اين خبر نوشت: باشگاه اينترميلان پس از خلع «مائورو ايكاردي» مهاجم آرژانتيني خود از عنوان كاپيتاني در اوايل هفته، وي را منزوي كرده است.
در واقع، بدنبال گرفته شدن بازوبند كاپيتاني از ايكاردي و تحويل آن به «سمير هندانوويچ» دروازه بان اينتر، مهاجم 25 ساله اين تيم از همراهي تيمش براي سفر به اتريش و برگزاري بازي مقابل راپيد وين در ليگ اروپا كه پنجشنبه هفته گذشته برگزار شد، سر باز زد.
اين در حالي است كه براساس ادعاي روزنامه «FedeNerazzurra» ايتاليا، ايكاردي هم اكنون در باشگاه منزوي شده و حتي در سالن غذاخوري كمپ تمريني اينتر به تنهايي غذا مي خورد.
و حالا بدنبال پس لرزه هاي علني تنش ايكاردي و اينتر، هواداران تيم ميلاني «واندا نارا» همسر و مدير برنامه هاي وي را به دليل نوع مديريت كردن اوضاع به شدت مورد انتقاد قرار داده و حتي خودروي وي را در حال ترك سن سيرو و در حالي كه فرزند وي نيز در آن حضور داشته با سنگ هدف قرار دادند كه خوشبختانه هيچ آسيبي به سرنشينان خودرو نرسيده است.
با توجه به وخامت تنش مابين ايكاردي و اينتر، زمان بازگشت وي به تركيب اين تيم مشخص نيست اما شواهد به شكلي فزاينده حاكي از آن است كه مهاجم آرژانيتني در پايان فصل، يك بار براي هميشه از سن سيرو خداحافظي خواهد كرد.
ورزشي**3991**9129