ارتباط آرايشگر مرموز تيم دورتموند و شكست مقابل تاتنهام

تهران- ايرنا- «هانس يوآخيم واتسكه» رئيس هيات مديره باشگاه بورسيا دورتموند ادعاهاي مطرح شده در مورد ارتباط شكست سه بر صفر اين تيم مقابل تاتنهام در ليگ قهرمانان با حضور يك آرايشگر در هتل محل اقامت زنبورها را در كرد.

به گزارش روز شنبه ايرنا، شبكه تلويزيوني «اي اس پي ان» نوشت: «اكسل ويتسل»، «ژاكوب برون لارسن» و «رافائل گوريرو» به همراه «عبدو ديالو» و «دن اكسل زاگادو» بازيكناني بودند كه روز پيش از برگزاري بازي موهاي خود را به دست آرايشگر مرموز سپرده بودند.
با اين حال، اگرچه آرايشگر مذكور اوايل فصل جاري، موهاي بازيكنان دورتموند را پيش از پيروزي اين تيم مقابل بايرن مونيخ و اتلتيكو مادريد نيز كوتاه كرده بود اما شكست چهارشنبه صدرنشين بوندسليگا (كه چهارمين بازي بدون پيروزي اين تيم نيز محسوب مي شود)، ابهاماتي را به وجود آورده است؛ به عبارت ديگر بسياري بر اين باورند كه حضور اين آرايشگر، تمركز بازيكنان دورتموند را در زمين بازي بهم زده است.
اين در حالي است كه واتسكه در مصاحبه اي اظهار داشت: بي شك چنين موضوعي هيچ تاثيري روي عملكرد تيم ندارد؛ شكست ما دلايل فني داشت و بايد اين دلايل را تحليل كنيم.
وي ادامه داد: با اين وجود، بديهي است كه اين شكست به نگاه انتقادي رسانه ها از ملاقات آرايشگر منجر شده و به همين دليل «مايكل زورك» مدير ورزشي و «سباستين كل» مدير مجموعه، اين موضوع را مورد بازبيني قرار خواهند داد.
در اين بين، «كريستين استريچ» سرمربي تيم فرايبورگ در حمايت از اظهارات واتسكه در خصوص بي ارتباط بودن كوتاه كردن مو با شكست يك تيم اظهار داشت: من هم روز پيش از بازي تيمم به آرايشگاه رفته بودم و اين موضوع نه تنها تمركز ما را بر هم نزد بلكه برخلاف اين اعتقاد، ما آن بازي را با پيروزي پشت سر گذاشتيم.
ورزشي**3991**2024