ثبت نام جشنواره سفرنگاري دزفول گرام آغاز شد

دزفول - ايرنا - شهردار دزفول گفت: ثبت نام علاقه مندان براي شركت در جشنواره سفرنگاري دزفول گرام آغاز شد و تا پنجم اسفندماه ادامه دارد.

محمدعلي دوايي فر روز شنبه با اشاره به وجود ظرفيت هاي فراوان گردشگري در شهرستان دزفول در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: اين ظرفيت ها بايد در قالب يك برند شهري با محتوايي خلاق براي جذب گردشگر معرفي شوند و از همين برند براي مبلمان شهري و توليدات شهرستان نيز استفاده شود.
وي اظهار داشت: تعدادي از فعالان رسانه اي فضاي مجازي كشور در دزفول گردهم مي آيند و ظرفيت هاي اين شهرستان را با سليقه هاي متفاوت معرفي مي كنند.
شهردار دزفول افزود: جشنواره دزفول گرام به منظور معرفي شهرستان دزفول و ظرفيت هاي گردشگري آن به مردم كشور و دنيا به كمك ابزار فضاي مجازي و شبكه هاي اجتماعي از 21 اسفندماه به مدت سه روز برگزار مي شود.
وي گفت: نويسندگان وبلاگ ها، وب سايت ها و صفحات اينستاگرام به زبان هاي انگليسي و فارسي مجاز به شركت در اين جشنواره هستند.
دوايي فر افزود: محدوديت سني براي شركت در اين جشنواره وجود ندارد و علاقه مندان مي توانند در يكي از حوزه هاي سفر، گردشگري، عكاسي، محيط زيست، حيات وحش، صنايع دستي، خوراك، تاريخ، سبك زندگي و آداب و رسوم اقوام ايران و جهان در وب سايت etravelgram.ir ثبت نام كنند.
وي اظهار داشت: 40 نفر برگزيده در مرحله نخست داوري به مدت سه روز با حضور در شهرستان دزفول در جشنواره سفرنگاري شركت مي كنند و 15 نفر از هموطنان خوزستاني نيز در بخش بومي محلي اين جشنواره به رقابت خواهند پرداخت.
شهرستان دزفول با داشتن جاذبه هاي تاريخي، گردشگري، طبيعي و فرهنگي همواره ميزبان گردشگران از نقاط مختلف كشور است.
7278/3022

سرخط اخبار استان‌ها