تاكنون حدود 128 هزار داوطلب در كنكور 98 ثبت نام كرده اند

تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان سنجش آموزش كشور اعلام كرد كه تا ساعت 8 صبح امروز (شنبه 27 بهمن ماه) 127 هزار و 697 داوطلب در آزمون سراسری سال 1398 كل كشور ثبت نام كرده اند.

حسین توكلی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه ایرنا با اعلام این خبر افزود: ثبت نام برای شركت در آزمون رشته های تحصیلی با آزمون 1398 برای ورود به دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، ظرفیت خالی موسسات آموزش عالی و همچنین رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از رور چهارشنبه (24 بهمن 97) از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد و در روز پنجشنبه دوم اسفندماه پایان می پذیرد.
وی گفت: پذیرش در هریك از كد رشته محل های با آزمون، براساس نمره آزمون سراسری و سوابق تحصیلی همانند آزمون سراسری سال گذشته انجام خواهد شد.
سخنگوی سازمان سنجش همچنین به تمامی داوطلبان این آزمون توصیه كرد كه در فرصت باقی مانده و حداكثر تا روز پنجشنبه به سایت سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه كرده و با مطالعه دفترچه راهنما، اقدام به ثبت نام در این آزمون كنند.
9492 ** 1200

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش