سايت پروازي در لرستان ايجاد مي شود

خرم آباد - ايرنا - معاون هماهنگي امور عمراني استانداري لرستان گفت: سايت پروازي و ورزش هاي هوايي استان در محل بام خرم آباد ايجاد مي شود.

به گزارش ايرنا، احمد مرادپور عصرپنجشنبه در ديدار با هيات انجمن هاي ورزشي استان افزود: واگذاري زمين در منطقه بام با هماهنگي مشاور انجام مي شود و پس از آن نيز بايد براي جذب سرمايه گذار اقدام شود.
وي اظهار داشت: لرستان استعداد ورزشي بسياري دارد و نمونه بارز آن عليرضا بيرانوند است كه بدون صرف هزينه هاي دولتي و با غيرت خود موفقيت هاي بسياري كسب كرده است.
وي با تاكيد بر دوري ورزش از سياست زدگي گفت: دخالت افراد صرفا سياسي و ناآگاه به ورزش و مديريت هاي ورزشي موجب آسيب مي شود.
معاون استاندار لرستان تصريح كرد: سياسي بودن ورزشكاران ايرادي ندارد اما بايد تلاش شود از سياست زدگي ورزش جلوگيري شود تا با تحقق اين مهم موفقيت هاي ورزشي ارتقا يابد.
مرادپور اضافه كرد: از ديرباز تاكنون خصلت هاي خوب ايرانيان در ورزشكاران نمود داشته و به همين دليل واژه و مرام پهلواني در فرهگ ايراني ارزش بيشتري از ورزش دارد.
وي با تاكيد بر جنبه مردمي بودن ورزش ادامه داد: مسئولان بايد ورزشي ها را كمك كرده و در عين حال از ورود افراد غيرحرفه اي اين اين عرصه جلوگيري كنند.
وي بيان كرد: بايد تلاش همه جانبه اي به كار گرفته شود تا سايت ورزش هاي هوايي استان راه اندازي شود چراكه عدم تحقق وعده مسئولان موجب بي اعتمادي مردم به نظام مي شود.
55 هزار ورزشكار سازمان يافته و 600 هيات ورزشي در لرستان فعال است.
7269/6060