روند تامین گوشت مورد نیاز مردم در آذربایجان غربی بهبود می یابد

ارومیه – ایرنا – معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: روند تامین گوشت قرمز و سفید مورد نیاز مردم استان بهبود می یابد كه در این راستا برنامه ریزی های لازم انجام شده است.

به گزارش ایرنا، رضا حسینی روز پنجشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی افزود: در این راستا برای تامین گوشت قرمز و افزایش میزان عرضه گوشت در استان تمهیداتی اندیشیده است.
وی اضافه كرد: واردات لاشه گوسفند، افزایش سهمیه استان در گوشت منجمد توزیعی و برنامه ریزی برای توزیع بهتر در سطح شهر ارومیه و دیگر شهرهای پرجمعیت استان از جمله مهمترین برنامه ها به شمار می رود.
وی بیان كرد: در یك هفته آینده 30 تن گوشت قرمز منجمد در آذربایجان غربی توزیع می شود كه بخشی از آن در ارومیه و بخشی دیگر در بین شهروندان چند شهر پرجمعیت استان خواهد بود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: بازار گوشت طی هفته های آینده بهتر خواهد شد و مردم نگرانی خاصی در این خصوص نباید داشته باشند.
حسینی اظهار تاكید كرد: نهادهای مسوول كشوری و استانی در راستای بهبود بازار نوروزی در همه اقلام برنامه ریزی های لازم را داشته باشند تا مردم دچار مشكل نشوند.
وی بیان كرد: به جز گوشت در دیگر اقلام توزیعی مشكل خاصی وجود ندارد و به موقع در بازار عرضه می شود.
به گزارش ایرنا، در این جلسه در راستای توزیع متناسب اقلام مورد نیاز مردم به ویژه گوشت قرمز و سفید و تامین نهاده های دامی و طیور بحث و تبادل نظر شد.
2093/3072