مسئولان در تبيين فرهنگ شهادت پيشگام باشند

آستارا - ايرنا - معاون هماهنگ كننده نمايندگي ولي فقيه در سازمان بسيج مستضعفين گفت: مسئولان با اجراي برنامه ها و طرح هاي فرهنگي در تبيين فرهنگ شهادت در بين نسل نوجوان و جوان پيشگام باشند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، سردار مهران طهماسبي روز پنجشنبه در ديدار با خانواده هاي شهيدان احمد طايفه حيدري، گل بابا خدايي و فريبرز نوراللهي در آستارا افزود: هشت سال دفاع مقدس درس حراست از انقلاب و نظام اسلامي را تعليم داد و ملت بزرگ ايران، پاي آرمان هاي انقلاب ايستاده است.
وي اضافه كرد: ديدار با خانواده هاي شهدا و برگزاري يادواره ها مرور دلاوري هاي رزمندگان دفاع مقدس است و هر ايراني بايد تبعيت از ولايت را با جان و دل نشان دهد.
معاون نماينده ولي فقيه در سازمان بسيج بيان كرد: بسيج به عنوان سرمايه مردمي و نيروي عظيم انساني، بدون چشمداشتي به وظيفه خود عمل مي كند و جانفشاني شهدا رسالت ما را سنگين تر كرده است.
فرمانده سپاه آستارا هم گفت: اين برنامه به منظور پاسداشت هشت سال دفاع رزمندگان از دين و ميهن اسلامي برگزار مي شود و ياد و خاطره شهدا هرگز فراموش نخواهد شد.
سرهنگ جهانبخش آرمان افزود: دشمن بعثي در زمان تهاجم نظامي به كشورمان، خيال پيروزي و فتح را در سر مي پروراند اما مقاومت ملت رشيد ايران، غيرت و همت ديني را در پاسداري از كيان اسلامي به نمايش گذاشت.
كامبيز بابايي مسئول كانون بسيج رسانه آستارا هم گفت: رسانه ها در حراست و انتقال فرهنگ شهادت در جوان نقش مهمي دارند و خبرنگاران اين شهرستان، براي انعكاس برنامه هاي شهدا به وظيفه خود عمل مي كنند.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در منتهي اليه غرب استان گيلان واقع شده و 166 شهيد را به نظام اسلامي تقديم كرده است.
7105 / 7124 /6030