راه حل تمام مشكلات در داخل كشور وجود دارد

كرمان - ايرنا - نماينده مردم كرمان و راور در مجلس شوراي اسلامي گفت: مديران و جوانان بايد بدانند كه تمامي راه حل مشكلات در داخل كشور است و اينكه بداند بايد به خود متكي باشيم و اعتماد به نفس را در خود تقويت كنيم.

به گزارش ايرنا، محمدمهدي زاهدي روز پنجشنبه در شوراي مشترك اداري و فرهنگ عمومي استان كرمان به بيانيه رهبر معظم انقلاب اسلامي اشاره كرد و افزود: بر اساس فرمايشات رهبر معظم انقلاب اسلامي بايد نهال اميد به آينده را پرورش دهيم و ائمه جمعه و جماعات و رسانه ها در اين رابطه نقش مهمي بر عهده دارند.
وي اظهار داشت: معنويت، اخلاق و برجسته كردن ارزش هاي معنوي از ديگر موارد مورد تاكيد در بيانيه اخير رهبري است كه بايد هر چه بيشتر در جامعه تبيين شوند.
وي يادآور شد: رهبر معظم انقلاب اسلامي همچنين مبارزه با فساد را نيز مورد تاكيد قرار داده اند و فرموده اند كه اين موضوع توده چركيني است كه كشور و نظام را از بين مي برد و زلزله اي ويرانگر است.
نماينده مردم كرمان و راور در مجلس شوراي اسلامي همچنين گفت: تالار كرمان نيز بايد با فوريت به بهره برداري برسد زيرا هنرمندان و اصحاب رسانه در اين استان در مضيقه هستند و يك پلاتوي استاندارد تئاتر در اين شهر وجود ندارد.
وي با اشاره به اينكه شايسته نيست كه استان فرهنگ خيز و فرهنگ دوست كرمان از نظر امكانات فرهنگي و هنري در مضيقه باشد، گفت: حمايت از تشكل هاي فرهنگ و هنر نيز مورد تاكيد است.
3029/7440