سوله هاي ورزشي سپاه در اختيار مراسم هاي ازدواج قرار گيرد

بندرعباس- ايرنا- فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: تمام فرماندهان ناحيه هاي مقاومت بسيج سپاه شهرستان هاي استان ملزم هستند سوله هاي ورزشي را براي تسهيل جشن ها و مراسم هاي ازدواج به صورت رايگان در اختيار مردم قرار دهند.

به گزارش ايرنا، اباذر سالاري روز چهارشنبه درجمع فرماندهان سپاه شهرستان هاي استان افزود: سپاه هر شهرستان بايد ظرفيت تخصصي و قشري خود را جهت تسهيل در امر ازدواج آسان، بسيج كند.
وي بيان داشت: سپاه و بسيج همه بسترها براي كمك به مردم و ازدواج جوانان از جمله گروه هاي فرهنگي هنري، قشرهاي بسيجي، امكانات برگزاري مراسم، آشپز، آرايشگر، ديگ هاي پخت غذا، سالن هاي فرهنگي و ورزشي و غيره را در اختيار دارد.
فرمانده سپاه هرمزگان اظهارداشت: مردم ياري و مردم محوري بايد مبناي حركتي فرماندهان سپاهي در تحقق و تقويت محله اسلامي باشد.
سالاري ادامه داد: سپاهي در شهرستان فعال است كه بتواند حركت هاي جهادي داشته باشد و خدمات آن هدفمند و قابل لمس براي مردم بوده و مردم آن را از خود بدانند.
وي گفت: اصل و اساس كار سپاه بايد كمك به تسهيل گري در كار مردم، ايجاد اشتغال، برداشتن موانع و مشكلات و مطالبه گري باشد و در اين راستا از ظرفيت رسانه ها نيز كمك بگيرند.
فرمانده سپاه هرمزگان اظهارداشت: اولويت كار سپاه بايد اشتغال مردم و جوانان باشد و هنر اين است كه مردم احساس كنند سپاه در كنار آنان است و اين مهم را به عنوان مهم ترين شاخصه و ملاك ارزيابي خود بدانند
سالاري تاكيد كرد: براي اين كه مردم بتوانند در روزهاي پاياني هفته از ظرفيت سالن هاي ورزشي استفاده كنند، بسيج رسانه اطلاع رساني گستره اي در تمام شهرستان ها داشته باشد و پس از آن با حفظ مباني و اصول ديني براي مراجعه مردم نوبت دهي و رايگان ارايه شود.
7195/6048