حضور آگاهانه مردم در 22 بهمن بسيار باعظمت بود

قم – ايرنا – آيت الله سيد محمدعلي علوي گرگاني از مراجع تقليد با تقدير وتجليل از حضور حماسه ساز مردم در راهپيمايي 22 بهمن ماه گفت: حضور آگاهانه مردم در اين راهپيمايي به وجود همه مشكلات اقتصادي بسيار باعظمت بود.

به گزارش ايرنا از مركز خبر حوزه، وي روز سه شنبه در ديدار با حجت الاسلام والمسلمين احمد واعظي رئيس دفتر تبليغات اسلامي، ضمن قدرداني و تشكر از حضور گسترده مردم در راهپيمايي روز 22 بهمن، افزود:مردم با وجود همه مشكلات و گراني به ميدان آمده اند و با اين حضور آگاهانه خود، باعث خوشحالي و سرور رهبر انقلاب و مراجع تقليد شده است.
وي با تاكيد بر ضرورت خدمت رساني مسئولان به چنين مردم بابصيرتي، افزود: مسئولان بايد قدردان مردم متدين ايران اسلامي باشند و براي رفع مشكلات آنها تلاش كنند.
اين مرجع تقليد در ادامه با بيان اينكه هر موسسه اي به آثار و توليدات آن شناخته مي شود، گفت: بايد موسسه ها و مراكز علمي آنچه توليد مي كنند اطلاع رساني نمايند تا مردم بدانند مراكز علمي حوزه در توليد مباني ديني و اسلامي نقش اساسي دارد.
آيت الله علوي گرگاني با بيان اينكه نقش دفتر تبليغات اسلامي در نشر معارف ديني در جامعه علمي مؤثر بوده است، افزود: اميد است اين دفتر بتواند در آينده نزديك آثار فاخرتري از خود به يادگار بگذارد.
7404/ 6133/