سردی هوای اصفهان بهانه خوبی برای تیم ما نیست

اصفهان- ایرنا - سرمربی تیم فوتبال الكویت گفت: سردی هوا در اصفهان بهانه خوبی برای تیم ما نیست و همه بازیكنان ما به بازی در دمای حتی منفی 10درجه هم عادت دارند.

به گزارش ایرنا، محمد عبدالله روز دوشنبه در نشست خبری قبل از دیدار با ذوب آهن ایران و الكویت كویت در مرحله پلی اف لیگ قهرمانان آسیا افزود : بازی سختی را مقابل ذوب آهن ایران پیش رو داریم ، این تیم بازیكنان بومی و خارجی با كیفیتی دارد.
وی اظهارداشت : ما فصل جدیدی را در تاریخ فوتبال خودمان را پیش رو داریم و احترام زیادی برای تیم رقیب خود ذوب آهن اصفهان قایل هستیم و با تمام توان آماده بازی هستیم.
وی تصریح كرد : همه تیم آماده بازی فردا هستند و همه بازیكنان را در اختیار داریم.
عبدالله با اشاره به اینكه لیگ قهرمانان آسیا را به تازگی تجربه نكردیم، ادامه داد : تیم ما در كاپ اف ای سی شش بار حضور داشت و دوبار نایب قهرمان شد و فوتبال كویت در دو سال اخیر محروم بود و امیدوارم این دوره با پیروزی همراه باشد.
به گفته وی بازی فوتبال را نمی شود پیش بینی كرد و در دیدار قبلی ما بیست دقیقه اول تمركز نداشتیم و گل خوردیم ولی در نیمه دوم جبران كردیم و پیروز شدیم.
همچنین كاپیتان این تیم حسین حكیم در این نشست خبری گفت: فردا بازی سنگینی را در پیش رو داریم چون سطح كیفی فوتبال ایران بالاست و فوتبال ایران در جام ملت های آسیا به جمع چهار تیم برتر آسیا راه یافت و جام جهانی نیز بوده است.
وی اضافه كرد : فوتبال باشگاهی و ملی ایران كیفیت بالایی دارد و بازیكنان ما در دیدار فردا از انگیزه بالایی برخوردار هستند.
كاپیتان تیم الكویت گفت: ذوب آهن تیم خوبی است و ما در باشگاه خود در همه رده ها برای رسیدن به سطوح بالا در آسیا برنامه داریم.
دیدار این دو تیم ساعت 19 روز سه شنبه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان انجام می شود.
/6026/8114