هویت بخشی به ملت ایران بزرگترین دستاورد انقلاب بود

كیش - ایرنا - دادستان كل كشور هویت بخشی به ملت ایران را بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی دانست و گفت: این دستاورد موجب پیشرفت های عظیم و حیرت انگیز ایران شده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین «محمد جعفر منتظری» روز دوشنبه در مراسم راهپیمایی 22بهمن در جمع مردم كیش با اشاره به تاریخ پرفراز انقلاب اسلامی، افزود: ملت ایران برای حفظ ارزش ها و دستاوردهای شگرف انقلاب اسلامی همواره سینه سپر كرده اند كه بیش از 250 هزار شهید و 500 هزار جانباز و آزاده شاهدی براین مدعا است.
وی ادامه داد: اگرچه با آرمانهای اصلی انقلاب فاصله داریم اما خدمات و دستاوردهای ارزنده انقلاب از نقاط درخشانی است كه همواره باید در حفظ آن بكوشیم.
دادستان كل كشور، ایجاد نا امیدی در مردم و بزرگ جلوه دادن كاستی ها را از سیاست های دشمن عنوان كرد و اظهار داشت:
دشمن تلاش دارد تا از جبهه های فرهنگی، اقتصادی و نفوذ، چهره انقلاب اسلامی را بگونه ای ترسیم كند كه مردم از انقلاب فاصله بگیرند، چرا كه مهمترین عامل تحقق و استمرار انقلاب اسلامی حضور مردم در صحنه است.
حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری، حضور گسترده مردم در آیین های گرامیداشت دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن را جلوه ای از حضور حماسی مردم در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی توصیف كرد و تداوم راه بنیانگذار جمهوری اسلامی، پیروی از رهبر معظم انقلاب و پافشاری بر ارزش های انقلاب را مورد تاكید قرار داد.

**فریاد مرگ برآمریكا و تجلیل از چهلمین سال انقلاب اسلامی درجزیره كیش
سواحل نیلگون خلیج فارس و جزیره مرجانی كیش امروز شاهد موج های توفنده مردم علیه آمریكا، تكرار حماسه ایستادگی و همبستگی ملت ایران و تجلیل از چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بود.
هزاران نفر از اقشار مختلف مردم جزیره كیش با همراهی گردشگران روحانیان و مسوولان محلی با شركت در این راهپیمایی و سردادن شعارهای مرگ بر آمریكا و مرگ بر اسرائیل، بار دیگر وحدت ملی و جلوه های مشاركت ، همدلی و پایبندی خود به آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.
راهپیمایی 22 بهمن مردم جزیره كیش از میدان ساحل آغاز و راهپیمایان با شعارهایی كوبنده علیه استكبار جهانی دگر بار استواری و پایبندی خود را به آرمانهای انقلاب و امام نشان دادند.
شركت كنندگان در این راهپیمایی پس از طی مسیر در اسكله بزرگ تفریحی كیش اجتماع و به سخنان حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان كل كشور گوش فرا دادند.
جزیره كیش با جمعیتی 40 هزار نفر در 18 كیلومتری كرانه جنوبی ایران در محدوده شمالی آب های نیلگون خلیج فارس واقع است در محدوده استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه قرار دارد.
1339 /6048