۲۲ بهمن ۱۳۹۷،‏ ۱۶:۴۴
کد خبر: 83205791
۰ نفر
حماسه امروز مردم ايران در تاريخ ماندگار شد

اصفهان- ايرنا - رئيس دفتر تبليغات اسلامي استان اصفهان گفت:مردم ايران اسلامي امروز در راهپيمايي 22 بهمن حماسه اي آفريدند كه تاريخ ماندگار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمين محمد قطبي روز دوشنبه در حاشيه راهپيمايي 22 بهمن اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: امروز مردم نجيب، با اخلاص، انقلابي، مومن و دشمن ستيز با همه وجود به ميدان آمدند و بار ديگر به دشمنان ثابت كردند كه همواره پشتيبان و حامي ولايت و نظام اسلامي خود هستند.
وي بيان كرد: انقلاب اسلامي همانند چشمه جوشان و رودجاري و خروشاني است كه سختي ها و مشقت ها را طي مي كند و با عبور از گذرهاي تاريك و سخت، به درياي با عظمت حق و حقانيت مي پيوندد.
رئيس دفتر تبليغات اسلامي اصفهان اظهارداشت: آمريكايي پيش از اين ها پيام ملت ايران را دريافت كردند و مي دانند كه حضور با عظمت ملت ايران بهترين نشانه زوال قدرت آنها در منطقه است.
وي با اشاره به اين كه امروز آمريكا و اسراييل روند نزولي خود را طي مي كنند، تصريح كرد: زمين بايد از وجود بدخواهان پاك شود و اين وعده الهي است كه بدون شك محقق خواهد شد.
قطبي با تبريك چهل سالگي انقلاب اسلامي اضافه كرد: اميدواريم اين انقلاب با رسيدن به چهارصد سالگي به ظهور حضرت حجت(عج) متصل شود.
راهپيمايي يوم الله 22 بهمن همزمان با سراسر كشور در شهر اصفهان نيز با حضور پر شور و حماسي قشرهاي مردم و مسوولان از مسيرهاي هشتگانه در مركز استان به سمت ميدان امام خميني (ره) برگزار شد.
7150/6026/