یكی از مولفه های اصلی انقلاب حضور مردم در صحنه است

كرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری كرمانشاه گفت: یكی از پایه های اصلی و اساسی در شكل گیری انقلاب اسلامی حضور همیشگی مردم در صحنه های مختلف بوده وهست.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هدایت حاتمی روز دوشنبه در جمع پرشور مردم شهر مرزی پاوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن افزود: یكی از شاخصه های مهم در دنیای امروز حضور مردم در صحنه های مختلف است.
وی اظهار داشت: این حضور بصورت بسیار معجزه آسایی فعالیتها را پیش می برد و پروژه ها را به سامان رسانده و اهداف و آرمانها را محقق می سازد.
معاون استاندار كرمانشاه گفت: بسیار خرسند و شادمانیم كه جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را در حالی برگزار می كنیم كه دشمنان وعده داده بودند كه جشن سالگرد انقلاب اسلامی ایران برگزار نخواهد شد.
حاتمی افزود: اما امروز تمام رسانه های دنیا با ثبت و ضبط این حضور حماسی و پرشور ملت ایران شاهد این مهم بودند كه ملت ایران كماكان با همان عهد و آرمان سال 57 پای انقلاب اسلامی خود هستند و پایمردی می كنند.
وی تاكید كرد: در هرجایی كه مردم حضور داشتند فعالیت چشمگیر بود و موفقیت كامل بوده است و هر جا كه مردم حضور نداشتند موضوع پیش نرفته است.
معاون استاندار كرمانشاه به عوامل موفقیت انقلاب اسلامی اشاره كرد و گفت: سه عامل عمده در این موفقیت مؤثر بوده اند اول رهبری معمار كبیر انقلاب، شخصیتی ستودنی و بی همتا و بی نظیر، دوم محتوای اسلامی و ظلم ستیزی، عدالتخواهی، سرتعظیم فرود نیاوردن برای استكبار و استعمار كه در بطن تعالیم اسلامی آمده و سومین عامل نیز حضور مردم در صحنه است.
وی افزود: بسیاری از تحلیلگران سیاسی وقتی ریشه های انقلاب اسلامی را مرور می كنند تقریبا نتیجه همه مطالعات بطور مشخص این سه عامل در آن قرار دارند.
معاون استاندار كرمانشاه گفت: همه شاهد هستیم كه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران هر سال باشكوه وعظمت حضور مردم به سمت آرمانهای خود نزدیك ونزدیكتر می شود.
حاتمی از حضور حماسی، پرشور و بی نظیر مردم مرزدار شهرستان پاوه در راهپیمایی 22 بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی قدردانی كرد و این حضور را هوشمندانه و باتدبیر و درایت دانست.
معاون استاندار كرمانشاه افزود: این حضور پرشور و بی نظیر در حالی است كه همه شاهد مشكلات و تنگناهای اقتصادی مردم عزیزمان و ناملایمات بین المللی و فشار و تحریمهای آنها علیه كشورمان هستیم.
حاتمی به مقایسه عملكرد قبل و بعد از انقلاب در كشور پرداخت و گفت: در بسیاری از شاخص ها ما جلو هستیم، ضمن اینكه منكر این هم نیستیم كه ضعف وجود ندارد.
وی افزود: ولی موفقیت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی با قبل از انقلاب اصلا قابل مقایسه نیست و خدمات رسانی این نظام به روستاها علاوه بر آب و برق و گاز و... به اینترنت پرسرعت رسیده است.
معاون استاندار گفت: ما نزدیك به 172 سد را بعد از انقلاب ساختیم، در زمینه فناوری های نوین و علمی به جاهای بلندی رسیده ایم.
حاتمی تصریح كرد: ما در زمینه تولید برق، قدرت چهاردهم دنیا هستیم و در رشد علمی امروز دنیا بر روی ما حساب می كند و تمام این موفقیت ها عامل اصلیش حضور مردم است.
معاون استاندار كرمانشاه افزود: همه ما باید این سرمایه بی نظیر، اجتماعی، بیكران و ارزشمند را باید ارج بنهیم و قدر بدانیم و زمانه شناسی این مردم عزیز را قدر بدانیم.
وی گفت: انشاالله در ادامه راه باید مشكلات و موانع پیش رو با حضور و حمایت شما و تلاش و تدبیر و دلسوزی مسئولان یكی پس از دیگری حل و برداشته شود.
حاتمی بااشاره به مشكلات اقتصادی و معیشتی مردم و گرانی اجناس و كالاها گفت: با تمام تلاش مشغولیم تا انشاالله این مشكلات حل شود.
وی گفت: دستاوردهای بزرگ مشكلات كوچك را به همراه دارد و انشاالله این مشكلات با حضور و مشاركت شما حل خواهد شد.
معاون استاندار گفت: ما به راه خود مطمئن و امیدواریم زیرا راه ما راه شهدا و امام شهدا و مقام معظم رهبری است كه راه كاملا روشنی است.
حاتمی افزود: جمهوری اسلامی ایران تمامی معادلات امریكا را در جهان و خاورمیانه برهم زده و تمام ناراحتی و عصبانیت امریكا از ما به همین دلیل است
وی گفت: جمهوری اسلامی به امریكا اجازه نداده است كه در اطراف ما و حتی خاورمیانه دولت سازی و علیه ما كشور درست كند، تمام برنامه ها و معادلاتش را به هم ریختیم.
حاتمی به امنیت كشور به عنوان یك مؤلفه مهم اشاره كرد و گفت: اگر امروز جمهوری اسلامی جزیره امن خاورمیانه است به دلیل حضور مردم و درایت رهبر معظم انقلاب است و با مسئولیت شناسی مسئولان و قدرت و اقتدار نیروهای مسلح كشور است.
وی افزود: تمام این مؤلفه ها با حضور مردم تكمیل و به سرانجام رسیده است.
معاون استاندار كرمانشاه گفت: مردم پاوه مرزدارانی متعهد و وفادار به انقلاب و نظام بوده وهستند لذا برای توسعه و عمران و آبادانی، رفع مشكلات اقتصادی و تأمین معیشت این مردم عزیز تمام تلاشمان را خواهیم كرد.
مردم مرزدار پاوه امروز در حالی كه ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه، ایده پور فرماندار، مسئولان و روحانیون را در پیشاپیش خود داشتند با حضوری بی نظیر و پرشور از میدان شهدا به طرف میدان مولوی حركت كردند و با سردادن شعارهای مرگ بر امریكا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود و ای رهبر آزاده ، آماده ایم آماده، تنفر و انزجار خود را از شیطان بزرگ و فرزند ناخلفش رژیم اشغالگر صهیونیستی ابراز و یكبار دیگر با رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید بیعت كردند.
شهرستان پاوه با بیش از 62 هزار نفر جمعیت در شمال غربی كرمانشاه قرار دارد.
7448/8066