دشمن دستاوردهاي انقلاب اسلامي را كوچك جلوه مي دهد

اهواز - ايرنا - مديركل ورزش و جوانان خوزستان گفت: انقلاب اسلامي بعد از گذشت چهار دهه در بخش هاي مختلف به موفقيت هاي ارزشمندي دست يافته و دشمن در تلاش است اين دستاوردها را كوچك جلوه دهد

افشين حيدري روز دوشنبه در حاشيه راهپيمايي 22 بهمن اهواز در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: مردمي كه امروز در راهپيمايي حضور دارند در واقع همان كساني هستند كه سال ها قبل اين انقلاب را به پيروزي رساندند و اكنون در حفظ انقلاب اسلامي كه برخاسته از وحدت و همدلي ملت است، تا نثار جان خود تلاش مي كنند.
حيدري با اشاره به اينكه كشور ايران بعد از گذشت 40 سال به لطف اين انقلاب اسلامي به عنوان كشوري قدرتمند در جهان شناخته شده است، گفت: به طور قطع آرامش و قدرت امروز ما نشات گرفته از حضور پرشور مردم در صحنه‌ هاي مختلف است.
وي راهپيمايي 22 بهمن را نمايش حضور حماسي مردم و تداوم راه انقلاب اسلامي در بين اقشار مختلف مردم دانست و افزود: حضور انبوه ملت ايران به ويژه خوزستاني ها در راهپيمايي 22 بهمن ‌ماه امسال، بهترين سند براي تثبيت انقلاب اسلامي و بزرگ ‌ترين ضربه به دشمنان نظام است.
مديركل ورزش و جوانان خوزستان افزود: مردم ما خود را صاحب اين انقلاب مي دانند و اين بزرگترين حسن انقلاب اسلامي به شمار مي رود.
وي اظهار داشت: دشمنان اين نظام بايد بدانند كه مردم ايران اسلامي با هوشياري و بصيرت كامل و قوي تر از قبل، پشت سر رهبر خود حركت مي كنند.
9879/3022