امام جمعه موقت خوروبيابانك: استكبار به اهداف خود نرسيد

اصفهان- ايرنا - امام جمعه موقت خور و بيابانك گفت: حضور پرشور و حماسي مردم در راهپيمايي 22 بهمن نقشه هاي دشمنان انقلاب اسلامي را نقش برآب كرد و استكبار به اهداف خود نرسيد.

حجت الاسلام حسين عزيز روزدوشنبه در مراسم راهپيمايي 22 بهمن در شهر جندق در گفت گو با ايرنا افزود: ملت ايران با حضور حماسي در راهپيمايي اين روز بار ديگر پيوند ناگسستني خود را با ولايت مستحكم‌ تر كرد و استكبار ستيزي خود را به نمايش گذاشت.
وي با بيان اينكه دشمن به اهداف خود در فلج كردن اقتصاد ايران دست نيافت تصريح كرد: دشمن دنبال تحريم‌هاي فلج كننده بود ولي به آرزويش دست نيافت و اين در حالي است كه هيچ دشمني نمي‌ تواند ايران را فلج كند.
امام جمعه موقت خور و بيابانك افزود: تسليم در برابر فرهنگ غرب، فراموش كردن ارزش‌ها و وابستگي اقتصادي به غرب و عدم توجه به منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي مهم‌ ترين آسيب‌هاي انقلاب اسلامي است.
حجت الاسلام عزيز ادامه داد: حضور باشكوه مردم در اين راهپيمايي نشان مي ‌دهد كه مردم نسبت به نظام خود دلسرد نشده اند و طرفدار نظام هستند.
وي گفت: بدون ‌شك اتحاد و وحدت ملت ايران، دشمنان نظام را در رسيدن به اهداف شوم خود ناكام خواهد گذاشت.
وي بيان داشت: مردم در راهپيمايي 22 بهمن امسال نشان دادند كه اختلاف ‌سليقه‌ها و انديشه ‌ها و تحريم‌ها و تهديدها خللي در اتحاد و يكپارچگي ملت ايران نمي‌ گذارد.
شهر جندق با بيش از پنج هزار نفر جمعيت در 110 كيلومتري شمال غربي مركز شهرستان خور و بيابانك واقع است.
خورو بيابانك در 420 كيلومتري شرق مركز اصفهان قرار دارد.
/6022 / 9860