سردار جوانی : طرح مذاكره با آمریكا نیرنگ است

اصفهان - ایرنا- معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریكا فشارهای خود بر ما را افزایش می ‌دهد تا راه مذاكره را با ما باز كند اما ملت ایران می داند كه طرح مذاكره با آمریكا یك خدعه و نیرنگ است.

سردار یدالله جوانی روز دوشنبه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان خمینی شهر افزود: دشمن تنها راه باقی ‌مانده برای توقف نظام و ملت ایران را میز مذاكره می‌داند اما سیاست رهبر معظم انقلاب این است كه با دشمنی همچون آمریكا در هیچ موضوعی مذاكره نخواهیم كرد.
وی با تأكید اینكه آمریكا قصد دارد از طریق برجام قدرت موشكی و اقتدار ما را كاهش دهد، افزود: عقل و منطق به ما حكم می‌كند به مذاكره نه بگوییم و ملت ایران بداند آمریكا قادر به آغاز به جنگ با ما نیست و كسانی كه با ایجاد ترس از حمله آمریكا به این موضوع دامن می ‌زنند، مزدور و اجیرشده استكبار جهانی هستند.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأكید كرد: نظام جمهوری اسلامی از آمریكا هیچ هراسی ندارد چون با قدرت كامل از خود دفاع می‌كند و ملت ایران بداند نظام جمهوری اسلامی بن ‌بست ندارد ، نه جنگی درراه است و نه مذاكره خواهیم كرد.
سردار جوانی تاكید كرد: تنها راه باقی برای ما تداوم مقاومت، ایستادگی و اقتصاد مقاومتی است كه به طور قطع باعث شكوفایی اقتصاد ما خواهد شد.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: هراس اصلی دشمن پیشرفت‌های علمی ایران است زیرا ملت ایران در مسیر دانائی حركت می ‌كند.
وی با اشاره به اینكه اگر توان دفاعی امروزرا در سال 59 داشتیم هیچ كشوری به خود اجازه حمله به ما را نمی‌ داد گفت: در آستانه شروع دهه پنجم انقلاب كشور ایران در شرایطی قرار دارد كه هیچ كشوری قدرت حمله به ما را ندارد.
سردار جوانی در پایان گفت: آمریكا با همه داشته‌های دفاعی و نظامی خود جرات شلیك یك گلوله به ما را ندارد و آمریكا بداند اگر به ما حمله كنند تل آیو و حیفا با خاك یكسان خواهد شد.
شهرستان خمینی شهر در 15 كیلومتری غرب اصفهان واقع شده است.
/ 6022 / 7145