مردم علاقه خود به نظام جمهوري اسلامي را بار ديگر نشان دادند

تبريز - ايرنا - امام جمعه بستان آباد گفت: مردم بار ديگر با حضور در راهپيمايي 22 بهمن علاقه خود را به اصالت نظام مقدس جمهوري اسلامي نشان دادند.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام سيدرضا رضوي روز دوشنبه در حاشيه برگزاري راهپيمائي 22 بهمن با قدرداني از حضور بي نظير و باشكوه مردم افزود: مردم نشان دادند كه تا آخرين نفس و نفر در مقابل دشمنان اسلام ايستاده اند.
فرماندار بستان آباد نيز با بيان اينكه راهپيمائي خوبي در شهر تيكمه داش و بستان آباد برگزار شد، افزود: جشن پيروزي 40 سالگي انقلاب اسلامي به بهترين وجه ممكن در شهرستان بستان آباد برگزار شد.
سيد علي موسوي با بيان اينكه اين حضور مسئوليت مسئولان نظام اسلامي را براي خدمت رساني سنگين تر مي كند افزود: بااتحاد و همدلي بين مردم و مسئولان تمامي مشكلات موجود در كشور حل مي شود.
نماينده مردم بستان آباد در مجلس شوراي اسلامي نيز با بيان اينكه مردم با درك حساسيت و بر حسب وظيفه ملي و انقلابي خود در اين راهپيمائي شركت كردند افزود: راهپيمائي امسال باشكوهتر از سال هاي گذشته در اين شهرستان برگزار شد.
محمد وحدتي با بيان اينكه سنگر انقلاب سنگرباناني با بصيرت و ولايتمدار و آماده دارد افزود: به دشمنان در طول 40 سال نشان داده ايم كه هيچ غلطلي نمي توانند بكنند.
وي گفت: مردم آذربايجان شرقي هميشه پشتيباني خود را از انقلاب اسلامي نشان داده اند و امروز نيز آن را ثابت كردند.
رييس تبليغات اسلامي شهرستان بستان آباد نيز در مصاحبه با ايرنا از حضور گسترده مردم تشكر كرد و افزود:حضور مردم واقعا بي نظير و بي سابقه بود.
حجت الاسلام محمد مدرسي با بيان اينكه مردم به نداي رهبر خود لبيك گفتند افزود: اتحاد و همدلي مردم بالاتر و محكم تر از اتحاد دشمنان است.
مردم هميشه در صحنه شهرستان بستان آباد امسال نيز با تجمع در ميادين مركزي شهر بستان آباد و تيكمه داش با سردادن شعار هاي كوبنده حمايت خود را از انقلاب اسلامي و آرمان هاي آن نشان دادند.
3077/7239