۲۲ بهمن ۱۳۹۷،‏ ۱۵:۰۸
کد خبر: 83205682
۰ نفر
آتش سوزي سوله ورزشي زنجان خسارت جاني نداشت

زنجان - ايرنا - مسئول روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري زنجان گفت: عوامل اين نيرو با امداد رساني بهنگام مانع گسترش آتش سوزي در سوله ورزشي در حال احداث شهر زنجان شدند.

حسن غفاري روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين حادثه در ساعت 13:20 دقيقه به سامانه 122 آتش نشاني شهر زنجان گزارش شد كه بلافاصله آتش نشانان ايستگاههاي 2 و چهار به محل حادثه واقع در خيابان بعثت اعزام شدند.
وي اظهار داشت: علت اين حادثه بدليل فعاليت جوشكاري و وجود مواد اشتعالزا از قبيل كف پوش ها بود كه چرقه ناشي از فعاليت به گستردگي اتش سوزي منجر شده بود.
اين مسئول روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري زنجان ادامه داد: آتش نشانان از ايستگاههاي ياد شده در مدت سه دقيقه به محل حادثه رسيدند و در مدت كوتاهي آتش را مهار و خاموش كردند.
وي خاطر نشان كرد: حضور به موقع آتش نشانان مانع از گسترش بيشتر اتش به مناطق ديگر شد بررسي ها نشان مي دهد بي احتياطي در حين انجام كار از علل عمده بروز اين حادثه بوده است.
به گزارش ايرنا، هم اكنون 6 ايستگاه آتش نشاني در مناطق مختلف شهر زنجان هنگام بروز حوادث و سوانح مختلف خدمات رساني مي كنند و با توجه به برنامه ريزي انجام گرفته جانمايي 2 ايستگاه ديگر در گلشهر كاظميه و محور داودقلي و دلجويي نيز پيش بيني شده است.
به گزارش ايرنا، شهر زنجان به عنوان مركز استان با سه منطقه شهرداري 430 هزار نفر جمعيت دارد.
9646/8068