راهپيمايي 22 بهمن در ابركوه حماسي و تماشايي بود

يزد - ايرنا - امام جمعه و فرماندار ابركوه روز دوشنبه در بيانيه اي مشتركي بابيان اينكه حضور مردم در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن در زير بارش رحمت الهي كم نظير، حماسي و تماشايي بود، از اين حضور حماسي شهروندان قدرداني كردند.

به گزارش ايرنا ، در بيانيه مشترك حجت الاسلام سيد ابراهيم حسيني و محمد كاظمي نسب آمده است: مردم با گذشت 40 سال از انقلاب همه ناملايمات و سختي ها را به جان خريدند تا به انقلاب آسيبي نرسد.
در بخشي از بيانيه نوشته شد: مردم ولايتمدار و هميشه در صحنه شهرهاي ابركوه و مهردشت علاوه بر حضور باشكوه در آيين هاي گراميداشت سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در 11نقطه اين شهرستان با راهپيمايي با شكوه خود در 22 بهمن تمام معادلات دشمن را به هم زدند.
امام جمعه و فرماندار ابركوه تصريح كردند: مردم با شكوه خاصي در راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن وفاداري خود را از انقلاب ، آرمان ‌هاي امام خميني (ره) ، منويات مقام معظم رهبري و شهدا به نمايش گذاشتند و بار ديگر توطئه هاي دشمنان را نقش بر آب كردند.
در اين بيانيه همچنين آمده است: با حضور مردم در صحنه هاي انقلاب، ايران اسلامي به قدرت بزرگ منطقه اي تبديل شد و استكبار نيز از اين اتحاد و همبستگي خشمگين است.
حجت الاسلام سيد ابراهيم حسيني و محمد كاظمي نسب با بيان اينكه مشكلات اقتصادي و معيشتي ، مردم را از تداوم و استمرار در راه امام خميني(ره)، شهدا و انقلاب باز نخواهد داشت ، تاكيد كردند : بي شك حضور يكپارچه و سرشار از شادي مردم در اين آيين ملي دفاع از انقلاب و ارزش ها و اطاعت از فرامين مقام معظم رهبري و شكست استكبار جهاني است.
مركز شهرستان 53 هزار نفري ابركوه در140كيلومتري جنوب غربي شهر يزد قرار دارد.
7540/ 2047/