پخش مستقیم راهپیمایی 22بهمن از شبكه الجزیره انگلیسی

تهران – ایرنا – شبكه تلویزیونی الجزیره انگلیسی روز دوشنبه با پخش مستقیم مراسم راهپیمایی مردم تهران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وسخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به نقل از وی گفت: دشمنان قادر نیستند به اهداف شوم خود دست یابند.

این رسانه تصویری قطری كه سخنان رئیس جمهوری اسلامی ایران را با برگردان به زبان انگلیسی بطور مستقیم برای مخاطبان خودپخش می كرد، ادامه داد: حسن روحانی در سخنرانی خود گفت كه ملت ایران در برابر ابر قدرت ها ایستاد و پیروزی به دست آورد.
بنابر اعلام خبرنگار این شبكه تلویزیونی كه از خیابان آزادی تهران و از بین جمعیت شركت كننده در تظاهرات گزارش ارسال می كرد، مردم ایران در پایان چهارمین دهه پیروزی انقلاب خود با حضور در خیابان ها سالگرد انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.
الجزیره انگلیسی افزود: آیت الله خمینی(ره)در یازدهم فوریه 1979با رهبری خود انقلاب اسلامی درایران را به پیروزی رساند.
به گزارش ایرنا، روز دوشنبه میلیون ها نفر در سراسر كشور همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای اعلام همبستگی و حمایت خود از این انقلاب دست به راهپیمایی زدند.راهپیمایان با شعارهایی در حمایت از انقلاب اسلامی و اهداف آن، توطئه بیگانگان بویژه آمریكای جهانخوار را برای فشار بر مردم ایران محكوم كردند.
رییس جمهوری اسلامی ایران در جریان این راهپیمایی در تجمع مردم تهران در میدان آزادی گفت:حضور مردم در خیابان های سراسر ایران اسلامی و در تهران این شهر بزرگ، به این معنا است كه نقشه های یكساله دشمن نقش برآب شده است.
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی افزود:این حضور به آن معنا است كه دشمن به اهداف شوم خود نخواهد رسید و راه و مسیر انقلاب به همان صورت 40 سال گذشته ادامه خواهد یافت.
اروپام **1302**1590