پايان صدرنشيني ليورپول با گلباران چلسي توسط منچسترسيتي

تهران-ايرنا- بازيكنان تيم منچسترسيتي درادامه رقابت هاي هفته بيست و ششم ليگ برتر انگليس يكشنبه شب چلسي را با نتيجه 6 برصفر شكست داده و به صدر نشيني 24 ساعته ليورپول پايان دادند.

به گزارش ايرنا؛ شاگردان «يورگن كلوپ» شب گذشته با برتري 3 برصفر برابر بورنموث به صدر جدول صعود كردند اما با برتري امشب منچسترسيتي مقابل چلسي به اجبار از صدر جدول پايان آمده و جاي خود را به آبي آسماني ها دادند.
شاگردان « پپ گوارديولا» در حساس ترين ديدار اين هفته در ورزشگاه « اتحاد» ميزبان شاگردان «مائوريتسو ساري» بوده و با ارائه بازي يك طرفه تيم نامدار چلسي را با نتيجه خيره كننده 6 برصفر از پيش رو برداشتند.
« رحيم استرلينگ» در دقايق 4 و 80 ، «ايلكاي گوندوگان» دردقيقه 25 و «سرخيو آگوئرو» دردقايق 13 و 19 درجريان بازي و 56 از روي نقطه پنالتي براي تيم منچسترسيتي مقابل چلسي گلزني كردند.
پپ گوارديولا با اين برتري خيره كننده 65 امتيازي شده و به دليل تفاضل گل مناسب تر نسبت به ليورپول درصدر جدول رده بندي ليگ برتر جزيره قرارگرفتند.
چلسي تيم بخت برگشته اين روزهاي انگليس نيز با قبول اين شكست سنگين و 50 امتياز اندوخته از ديدارهاي گذشته خود همچنان جايگاه پنجم را حفظ كرد.
در اين ديدار تيم منچسترسيتي در 56 درصد از زمان بازي مالك توپ و ميدان بود از 14 حمله موفق برروي دروازه چلسي هشت حمله آنان درچارچوب بود كه شش حمله آنان به گل تبديل شد.
تركيب منچسترسيتي:
ادرسون، واكر، استونز، لاپورته، دي بروينه، فرناندينيو، گوندوگان، زينچنكو، استرلينگ، برناردو سيلوا، آگوئرو.
تركيب چلسي:
كپا، آسپليكوئتا، روديگر، لوئيز، آلونسو، ژورژينيو، كانته، باركلي، پدرو، گونزالو هيگواين، ادن هازارد.
ورزشي **9144