آمادگي خوزستاني هابراي خلق حماسه ماندگاردر چهلمين فجر انقلاب

اهواز - ايرنا - مردم مومن ، ولايي ، بصير و هوشيار خوزستان در لبيك به نداي رهبر فرزانه انقلاب اسلامي ، خود را براي خلق حماسه اي ماندگار و تاريخي در چهلمين بهار پيروزي انقلاب اسلامي و حضور در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن آماده مي كنند.

به گزارش خبرنگاران ايرنا مردم شهرها ، بخش ها و اقصي نقاط خوزستان ، با شوري وصف ناپذير كه ريشه در دلبستگي و عشق آنان به انقلاب اسلامي و نظام مقدس اسلامي دارد با انگيزه اسلامي و انقلابي بر حضور يكپارچه و وحدت آفرين در راهپيمايي 22 بهمن تاكيد كردند.
مردم خوزستان اعم از پير و جوان ، زن و مرد و نوجواناني كه سال هاي پرحادثه انقلاب اسلامي را نديده و لمس نكرده اند ضمن آمادگي براي حضوري باشكوه در راهپيمايي 22بهمن بر تداوم انقلاب اسلامي و تبعيت از آرمان هاي مقدس انقلاب اسلامي و بر تجديد ميثاق با اهداف بلند شهداي انقلاب ، هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم تاكيد كردند.
خوزستاني ها كه هشت سال دفاع مقدس را صبورانه پشت سر گذاشتند و سختي هاي سال هاي بازسازي را به جان خريده اند بر ادامه جانفشاني در راه اهداف و آرمان هاي بزرگ انقلاب اسلامي و امام راحل و عظيم الشان تاكيد ورزيدند.
محمد كلانترزاده از كاركنان دانشگاه پيام نور خوزستان در گفت و گو با خبرنگار ايرنا مي گويد: با جان و دل و انگيزه ملي و ديني در اين راهپيمايي شركت مي كنم تا دشمنان بدانند مردم ايران اسلامي با گذشت 40 سال از پيروزي انقلاب اسلامي همچنان در صحنه هستند و دست از آرمان هاي بحق خود برنمي دارند.
وي با بيان اينكه سردمداران بي خرد امريكا ، آرزوي نابودي انقلاب اسلامي را به گور خواهند برد اظهار داشت:مردم ايران با همه توان پاي انقلاب خود ايستاده اند و با حضور ميليوني خود اميد دشمن و استكبار را به ياس تبديل مي كنند.
محمد فيض حداد شهروند خوزستاني نيز در مصاحبه با ايرنا اظهار داشت: ما براي اداي دين خود به انقلاب و به تبعيت از فرمايش ها رهبر معظم انقلاب اسلامي در راهپيمايي 22 بهمن كه مصادف با ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامي است شركت مي كنيم.
وي افزود:حضور در اين راهپيمايي ملي ، پاسخي به ياوه سرايي هاي دولتمردان امريكايي كه مدام از نابودي درخت تنومند انقلاب اسلامي دم مي زنند خواهد بود البته ملت ايران همواره با حضور مقتدرانه و آگاهانه خود
همه توطئه ها و حركت هاي خباثت آميز دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي را نقش بر آب كرده اند.
حمزه ابراهيمي از كاركنان شركت ملي حفاري ايران با تجليل از انقلاب اسلامي كه نقش مهمي در خودباوري ملت ايران بخصوص در صنعت نفت داشت افزود: مشتاقانه در راهپيمايي 22 بهمن حضور مي يابيم تا همبستگي ملي را با وجود همه مشكلات و فشارهاي ظالمانه دشمنان به جهانيان اعلام كنيم.
وي گفت: چشم جهانيان به حضور معنادار ملت ايران در چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي دوخته شده و مردم مومن و ولايت مدار خوزستان همپاي ساير هموطنان حضوري باصلابت توام با شور و شعور خواهند داشت.
مجيد سعيداوي از نمازگزاران مسجد اهل البيت(ع) اهواز نيز با بيان اينكه تمام قد از انقلاب اسلامي حمايت مي كنيم و اجازه نخواهيم داد دشمنان اندك آسيبي به نظام اسلامي كه ثمره خون شهدا و جانفشاني ملت ايران در طول دهها سال مي باشد بزنند اظهار داشت: ما مي آييم تا نشان دهيم تا آخر با آرمان هاي انقلاب ، امام و رهبري معظم انقلاب هستيم.
وي گفت: مطمئنا' همه خواهند آمد ، ملت قهرمان ايران حماسه اي ديگر خلق مي كنند تا دشمن و بدخواهان بدانند اين ملت با وجود انواع و اقسام فشارهاي سخت و نرم ، اهل عقب نشيني و رويگرداني از اهداف مقدس خود نيست.
حسين رفيعيان از شهروندان اهوازي نيز با بيان اينكه حتما' در راهپيمايي 22 بهمن شركت خواهد كرد افزود: ما براساس وظيفه ديني و ميهني در اين عرصه مهم سياسي و انقلابي حضور مي يابيم تا ملت ايران دست در دست هم ، متحد و يكصدا شگفتي آفرين براي جهانيان باشد.
وي ادامه داد:خوزستاني ها در چهلمين بهار پيروزي انقلاب اسلامي همنوا و همگام با آحاد ملت هوشيار و هميشه در صحنه ، همزمان با فجر فاطمي انقلاب، شكوه ايستادگي و تجلي همدلي و وحدت خود با ملت و نظام را به منصه ظهور مي رساند و با حضور پرشور خود در راهپيمايي دشمن شكن 22 بهمن بر توطئه هاي شوم و كور دشمنان اين مرز و بوم خط بطلان خواهد كشيد.
عيسي سجادي شهروند اهوازي نيز در گفت وگو با ايرنا ضمن اعلام آمادگي بر حضور در راهپيمايي 22 بهمن گفت: معتقدم اين بار مردم در چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي حضوري باشكوه و پرشور خواهند داشت و جهانيان و را شگفت زده مي كنند.
رضا كلانتريان ساكن اهواز نيز به خبرنگار ما گفت:همه گروه ها ، تشكل ها و جناح هاي وفادار به انقلاب اسلامي با هر اختلاف سليقه اي كه دارند در اين راهپيمايي شركت كنند تا دشمن بداند كه ملت ايران يكصدا و يكدل با انقلاب هستند و با همه وجود از آن حمايت و دفاع مي كنند.
عبدالله پناه از كاركنان بيمارستان ميلاد اهواز نيز در گفت و گويي اظهار داشت: حضور در اين راهپيمايي را وظيفه اي ملي مي دانم و به توفيق الهي در اين همايش كه همه دل ها و نگاه ها به آن است شركت خواهم كرد.
وي با بيان اينكه فردا روز جشن ملي است و با مشت گره كرده و با پرچم مقدس ايران در اين راهپيمايي شركت مي كنم ، همه را به حضوري دشمن شكن در اين راهپيمايي فرا خواند.
بسياري از شهروندان مورد مصاحبه نيز بر حضور گسترده و باشكوه در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن تاكيد كردند.
بنا به اعلام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي خوزستان ، راهپيمايي يوم الله 22 بهمن در بيش از 100نقطه شهري با حضور حماسي مردم برگزار خواهد شد.
گزارش رسيده از شهرهاي رامهرمز ، بهبهان ، سوسنگرد و هويزه ، آغاجاري ، اميديه ، دزفول ، آبادان ، ماهشهر و هنديجان باغملك ، ايذه ، مسجدسليمان ، شوشتر ، گتوند ، شوش ، هفت تپه ، الهايي و شادگان حاكي است كه مردم اين شهرها خود را براي حضوري حماسي در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن آماده مي كنند.
در همين ارتباط سران عشاير اعم از عرب و بختياري ، اقوام و اقليت هاي مذهبي ، شخصيت هاي سياسي و مذهبي ، علما ، نمايندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبري و شوراي اسلامي مردم را به حضوري يكپارچه و حماسي در راهپيمايي 22 بهمن فرا خواندند.
در آستانه برگزاري راهپيمايي 22 بهمن ، مديريت حوزه هاي علميه خوزستان ، طلاب ، هيات هاي مذهبي ، كانون هاي فرهنگي هنري مساجد ، امامان جمعه و جماعات استان و اتاق بازرگاني اهواز آمادگي خود را براي شركت در راهپيمايي 22 بهمن اعلام كردند.
راهپيمايي حماسي 22 بهمن در اهواز از ساعت 9 از ميدان مولوي تا چهارراه آبادان برگزار مي شود.
اجراي سرود 'خميني اي امام' توسط 1357دانش آموز ، برپايي غرفه هاي فرهنگي ، ايستگاه هاي پذيرايي صلواتي و توزيع محصولات متنوع فرهنگي از برنامه هاي راهپيمايي 22 بهمن اهواز است.
6065/6064