آيت الله ري شهري مردم را به شركت درراهپيمايي 22 بهمن دعوت كرد

شهرري- ايرنا- توليت آستان مقدس حضرت عبدالعظيم (ع) قشرهاي مختلف مردم را براي حضور گسترده در راهپيمايي 22 بهمن همزمان با سراسر كشور دعوت كرد.

آيت الله محمد محمدي ري شهري روز يكشنبه در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت: با توجه به اينكه در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي قرار داريم، ملت ايران همچنان با شور و اشتياق در صحنه هاي مختلف حضور دارند.
وي عنوان كرد: حضور مردم در عرصه‌هاي مختلف سبب خنثي شدن توطئه‌هاي دشمنان نظام مقدس و انقلاب شده است.
توليت آستان مقدس عبدالعظيم (ع) ادامه داد: امروزهم دشمن كه توان مقابله با ملت ايران را ندارد با تحريم ها و فشارهاي اقتصادي درصدد ضربه زدن به نظام مقدس و ملت ايران است.
وي به تاثير حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن اشاره كرد و گفت: مردم با حضور گسترده خود در راهپيمايي 22 بهمن موجب ياس و نااميدي دشمنان مي شوند.
آيت الله ري شهري يادآور شد: انقلاب اسلامي ايران به رهبري امام راحل و مقام معظم رهبري به توسعه و پيشرفت دست يافته و همين موضوع سبب خشم و نفرت دشمنان از ملت ايران و نظام مقدس جمهوري اسلامي شده است.
وي افزود: دشمنان بدانند تبليغات سوء آنها هرگز در اهداف تعالي ملت ايران و حضورشان در راهپيمايي 22 بهمن تاثير نخواهد داشت.
وي ملت ايران را مردمي وفادار و ولايتمدار دانست و عنوان كرد: ملت ايران در طول چهل ساله انقلاب اسلامي عليرغم همه مشكلات ثابت كردند كه همواره پشتيبان ولايت فقيه و نظام هستند.
/6003/1970

سرخط اخبار سیاست