۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۳
کد خبر 83202606
۰ نفر
مسئولان ورامين شنواي مشكلات مردم شدند

تهران – ايرنا- همزمان با هشتمين روز از ايام الله دهه مبارك فجر،فرماندار و مسئولان شهرستان ورامين با حضور در مصلاي صاحب الزمان(عج) اين شهرستان در قالب اجراي طرح ميز خدمت، به مسائل و مشكلات شهروندان رسيدگي كردند.

به گزارش ايرنا، فرماندار، معاونان فرماندار، مسئولان شهرداري، دادستان عمومي و انقلاب، فرماندهي انتظامي و مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان ورامين پس از اقامه نماز سياسي عبادي جمعه اين هفته شهرستان درميان مردم قرار گرفته و به صورت مستقيم مشكلات مردم را شنيده و دستورات لازم براي رفع مشكلات آنان را صادر كردند.
جمعي از كارگران كارخانه شير وارنا كه طي ماه هاي اخير به دليل مشكلات مالي شركت و تعطيلي كارخانه، بيكار شده اند نيز با حضور در مصلاي نماز جمعه با فرماندار ورامين ديدار كرده و مشكلات خود را بيان كردند.
فرماندار شهرستان ورامين رسيدگي به امورات مردم را وظيفه مسئولان اعلام كرد و افزود: يكي از مهمترين بركات نظام مقدس جمهوري اسلامي، برداشته شدن فاصله بين مردم و مسئولان است، مردم به عنوان صاحبان اصلي انقلاب بايد مطالبات خود را بيان كنند و مسئولان نيز موظفند تا بر اساس قانون، مشكلات مردم را بررسي و رفع كنند.
حسين كاغذلو اظهار داشت:برگزاري جلسات ملاقات مردمي، اجراي طرح هاي بازديد ازروستاها و محلات مختلف، حضور در مراسمات مختلف و مساجد و حسينيه ها همه به خاطر ايجاد ارتباط مستمر با مردم است چرا كه بدون حضور ، مشاركت و همفكري مردم مشكلات جامعه برطرف نمي شود.
ورامين با 300 هزار نفر جمعيت در 35 كيلومتري جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254//6139