14 سري جهيزيه به نوعروسان مياندوآبي اهدا شد

مهاباد - ايرنا - مدير كميته امداد امام خميني (ره) مياندوآب گفت: به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران 14 سري جهيزيه به ارزش 600 ميليون ريال از محل كمك هاي مردمي به نوعروسان مددجوي اين شهرستان اهدا شد.

رسول بخشي روز جمعه در آيين اهداي اين جهيزيه ها اظهار داشت: جهيزيه هاي اهدايي شامل يخچال، فرش و لوازم ضروري ديگر است كه به همت خيران مراكز نيكوكاري در اين شهرستان تهيه و به نوعروسان اهدا شده است.
وي با اشاره به دستور رهبر انقلاب در سال 1392 مبني بر تاسيس مراكز نيكوكاري گفت: در همين راستا در 6 مسجد اين شهرستان اين مراكز نيكوكاري توسط خيران و هيات امنا تاسيس شده و تاكنون 55 ميليارد و 780 ميليون ريال نيز به اين مراكز كمك شده است.
بخشي افزود: همچنين در اين مدت 27 هزار و 850 نفر از نيازمندان اين شهرستان نيز خدمات و كمك هاي مختلفي را از اين مراكز نيكوكاري دريافت كرده اند.
وي با بيان اينكه امسال نيز به پنج هزار و 450 نفر نيازمند توسط اين مراكز كمك اهدا شده است، اظهار داشت: يكي از مراكز نيكوكاري فعال اين شهرستان در مسجد النبي (ص) داير است كه امسال چهار ميليارد و 440 ميليون ريال كمك نقدي و غيرنقدي جمع آوري كرده و به 27 نوعروس نيز جهزيه اهدا كرده است.
به گزارش ايرنا، حدود سه هزار و 577 خانوار با جمعيتي بالغ بر 10 هزار و 800 نفر زير پوشش كميته امداد امام خميني (ره) مياندوآب هستند.
9871/6185/2093