۱۹ بهمن ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۳۳
کد خبر: 83202376
۰ نفر
قطب كاراته همدان صاحب خانه شد

همدان- ايرنا- رييس هيات كاراته كبودراهنگ گفت: نخستين خانه اختصاصي كاراته به متراژ 500 متر همزمان با ايام دهه مبارك فجر در اين شهرستان راه اندازي شد.

الله كرم شهگل روز جمعه در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: كبودراهنگ از قطب هاي اصلي پرورش كاراته غرب كشور به شمار مي رود و برخورداري از اين فضاي اختصاصي براي پرورش بهتر استعدادها لازم بود.
وي اضافه كرد: اين مكان بزرگترين خانه كاراته استان همدان به شمار مي رود كه بيش از 500 ميليون ريال براي تجهيز آن هزينه شد.
رييس هيات كاراته كبودراهنگ با اشاره به جايگاه مطلوب اين ورزش در سطح شهرستان گفت: كاراته يكي از رشته هاي مدال آور اين شهرستان در ميادين ملي و بين المللي است.
شهگل با اشاره به اينكه كبودراهنگ در ورزش كاراته بسيار موفق و مستعد است گفت: اين شهرستان از قطب هاي اصلي كاراته كشور به شمار مي رود و داراي ملي پوشان ارزنده است.
وي اضافه كرد: كبودراهنگ از مربيان ارزنده اي در كاراته برخوردار است و دستگاه ورزش شهرستان نيز حمايت همه جانبه از اين رشته موفق دارد.
رييس هيات كاراته كبودراهنگ يادآور شد: اين رشته ورزشي در بين شهروندان و حتي روستاييان از علاقه مندان خاصي برخوردار است و يكي از موفق ترين شهرستان ها در اين ورزش هستيم.
شهرستان كبودراهنگ داراي 500 كاراته كار است.
7520/2087