2 طرح زيربنايي در سلماس افتتاح شد

اروميه – ايرنا – همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و با حضور وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي فاز اول طرح پياده راه شهيد سوره اي و اورژانس اجتماعي سلماس افتتاح شد.

به گزارش ايرنا وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي روز پنجشنبه فاز نخست طرح پياده گذر شهيد سوره اي را با ٢ميليارد و ٥٠٠ ميليون ريال هزينه افتتاح كرد و در جمع مردم اين شهرستان گفت: پيروزي انقلاب اسلامي با مشاركت خيل عظيم مردمي مصداق خير جمعي است.
محمد شريعتمداري با تاكيد بر اينكه امروزه مردم بايد بيش از گذشته هواي همديگر را داشته باشند و به محرومان رسيدگي كنند، اضافه كرد: انقلاب اسلامي عامل سربلندي و سرافرازي ايران است و استقلال، آزادي و پيشرفت كشور را مرهون اين انقلاب هستيم.
وي همچنين پايگاه خدمات اروژانس اجتماعي سلماس را با ٨٠٠ ميليون ريال هزينه مورد بهره برداري قرار داد؛ با افتتاح اين پايگاه مردم سلماس مي توانند از طريق تماس با شماره 123 واحد سيار اورژانس اجتماعي و مركز مداخله در بحران، مشكلات خود را براي دريافت خدمات مشاوره اي با روانشناسان و مددكاران اين مركز در ميان بگذارند.
به گزارش ايرنا «شريعتمداري» پيش از سفر به سلماس، بيمارستان تامين اجتماعي اميرالمومنين (ع) خوي را افتتاح كرد و قبل از آن نيز در هفدهمين جلسه كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري آذربايجان غربي در اروميه حضور يافت.
7156/3072