ميز خدمت مسئولان كردستان 22 بهمن پاسخگوي مردم است

سنندج - ايرنا - معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار كردستان گفت: همزمان با 22 بهمن، جشن بزرگ پيروزي انقلاب اسلامي، ميز خدمت مديران اجرايي استان در ميدان آزادي پاسخگوي مطالبات و مسايل و مشكلات مردم خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ايرنا، حسين خوش اقبال عصر پنجشنبه در ديدار مسئولان اجرايي استان با آيت الله سيد محمد حسيني شاهرودي نماينده ولي فقيه در كردستان اظهار داشت: مردم سرمايه هاي اصلي نظام اسلامي هستند و هدف اصلي مسئولين نظام تحقق خواست هاي آنها به بهترين نحو است.
وي به همسويي آموزه هاي نظام نبوي با آرمان هاي انقلاب اسلامي اشاره كرد و افزود: در هر دوي اين نظام ها، مردم محور اصلي هستند.
خوش اقبال به حضور باشكوه مردم در همه صحنه هاي انقلاب در طول 40 سال گذشته اشاره كرد و يادآور شد: تجلي بزرگترين حضور مردم را امسال در جشن بزرگ 40 سالگي انقلاب در راهپيمايي 22 بهمن شاهد خواهيم بود.
معاون سياسي استاندار كردستان همدلي بين مردم و مسئولين را از بزرگترين بركات انقلاب اسلامي دانست و بر لزوم خدمت رساني بيشتر به مردم تاكيد كرد و گفت: مردم ايران در راهپيمايي امسال نشان مي دهند در همه برهه ها حافظ آرمان ها و ارزش هاي انقلابي اند كه خود صاحب اصلي آن هستند.
وي به بهره برداري از طرح هاي عمراني و خدماتي در دهه فجر امسال اشاره كرد و آن را نمادي براي اميدآفريني دانست و افزود: برگزاري جسن ها به همت خود مردم بود و اين وجه بسيار بارزي از مشاركت در پيشبرد آرمان هاي انقلاب است.
خوش اقبال به تلاش دشمنان براز برگزار نشدن جشن چهل سالگي انقلاب اشاره كرد و گفت: دشمن تلاش بسياري كرد تا نظام را ناكارآمد و ضعيف جلوه دهد و اهداف خود را در قالب تهديد و تحريم پيش برود، اما انقلاب ما چهل ساله شد و بار ديگر از سدها و موانع سخت دشمن عبور كرد.
وي از تدارك امكانات براي برگزاري هر چه بهتر راهپيمايي 22 بهمن در كردستان خبر داد و يادآور شد: با هماهنگي مردم و مسئولين، امسال دنيا باشكوهترين راهپيمايي ايران اسلامي را خواهد ديد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار كردستان حضور مردم در جشن هاي چهل سالگي انقلاب را ناشي از وفاداري آنان به انقلاب دانست و اضافه كرد: اين حضور هم در جشن هاي فرهنگي، هنري و هم برنامه هاي ورزشي و شب هاي خاطره شهدا باشكوه بود.
** كردستان استاني امن براي سرمايه گذاري است
فرمانده سپاه بيت المقدس كردستان نيز در اين ديدار گفت: به عنوان يك مسئول امنيتي اعلام مي كنم كه استان كردستان يكي از استان هاي امن كشور است و هيچ بهانه اي براي سرمايه گذاري در كردستان نبايد وجود داشته باشد.
سردار محمدحسين رجبي اظهار داشت: مهمترين مشكل مردم مشكلات معيشتي و توسعه نيافتگي كردستان است كه با همدلي مسئولان مي توان تمام اين مشكلات را حل كرد.
وي از اجراي چهل هزار طرح محروميت زدايي در كشور خبر داد و افزود: سهم استان كردستان 2 هزار طرح است.
سردار رجبي به فعاليت هاي كميته نيروهاي مسلح از كارگروه هاي ستاد بزرگداشت دهه فجر در استان اشاره كرد و يادآور شد: در مجموع 2 هزار و 363 برنامه در اين كميته توسط ارتش، نيروي انتظامي، سپاه و مرزباني به اجرا در آمد.
وي وجود امنيت را ناشي از تلاش همه نيروهاي مسلح مستقر در استان برشمرد و اضافه كرد: توان دفاعي نيروهاي مسلح استان در بالاترين حد خود قرار دارد و مي تواند تهديدات را رصد، پيگيري، پيشگيري و مقابله كنند و راه را براي توسعه روزافزون استان هموارتر كنند.
سردار رجبي بر اهميت همدلي بين مسئولين و مديران اجرايي استان تاكيد كرد و گفت: بايد از برنامه ريزي و اقدامات متفرقه جلوگيري كنيم تا با وحدت رويه در عمل بتوانيم برنامه هاي استان را پيش ببريم.
فرمانده سپاه بيت المقدس كردستان محروم خواندن كردستان را اشتباه دانست و افزود: كردستان محرومترين استان كشور نيست و در بسياري از حوزه ها در رديف استان هاي اول كشور قرار دارد و در كنار آن برخي كاستي هايي هم وجود دارد كه بايد براي جبران آن تلاش كرد.
سردار رجبي تشكيل قرارگاه عمراني در استان را با هدف تشكيل اتاق فكر و عمل براي حل مشكلات روستاييان در استان را يادآور شد و افزود: مشكلات روستاها تنها به عمران آن خلاصه نمي شود بلكه بايد در ابعاد فرهنگي، بهداشتي و درماني نيز فعالانه وارد شويم.
فرمانده سپاه بيت ‌المقدس كردستان به عضويت يك سوم مردم استان در رده هاي مختلف بسيج اشاره و گفت: اين بزرگترين ظرفيتي است كه مي توان از آن براي پيشرفت در همه حوزه ها استفاده كرد.
سردار رجبي افزود: همه اقدامات و خدمات سپاه در حوزه محروميت زدايي به دستور رهبر معظم انقلاب است و منتي در اين زمينه وجود ندارد.
9937/9102