امام جمعه شیراز و استاندار فارس مردم را به راهپیمایی 22 بهمن فراخواندند

شیراز- ایرنا - امام جمعه شیراز و استاندار فارس چهارشنبه 17 بهمن 97 با صدور پیامی مشترك، مردم فارس را به شركت در راهپیمایی 22 بهمن فراخواندند.

به گزارش دریافتی ایرنا از روابط عمومی نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، در پیام مشترك آیت الله لطف الله دژكام و عنایت الله رحیمی آمده است: چهلمین تلاءلوء فجر انقلاب اسلامی فرا رسید؛ بار دیگر بهار جان ها وزیدن گرفت؛ شكوه و تجلی 22 بهمن ماه، سالروز پیروزی خون بر شمشیر نزدیك است.
در این پیام افزوده شده است: امروز دشمنان اسلام برای از بین بردن اتحاد و همبستگی مسلمین و استقامت ما ، تمامی مكر و حیله خود را بكار بسته و ایران اسلامی ام القرای جهان اسلام را در محاصره سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی قرار داده اند. بیایید در این پیكار نابرابر با نصب العین قرار دادن هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و تكیه بر ارزش های اسلامی ، پیروز این میدان باشیم ان شاء الله.
امام جمعه شیراز و استاندار فارس در پیام خود خطاب به مردم نوشتند:بیاییم با حضور پرشكوه خود، با شور و نشاط دینی و غیرت و مردانگی انقلابی ، صف بندی استكبارغرب، صهیونیسم جنایتكار و نظام سلطه را برهم ریزیم و ولایت مداری و ولایت عهدی خود را به رخ جهانیان نشان دهیم.
در این پیام اضافه شده است:به میدان عمل خواهیم آمد و با مشت های گره كرده، ندای وحدت اسلامی و نابودی دشمنان دین و بشریّت را سرخواهیم داد. وعده دیدار ما روز دوشنبه 22 بهمن ماه در جای جای استان و سومین حرم اهل بیت (ع). می آییم تا به ندای رهبر و مقتدای خود حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی لبیك بگوییم و زمینه ساز تحقق اهداف مترقی رهبر كبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی باشیم . اللهم عجل لولیك الفرج.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس 16 بهمن 97 اعلام كرد: راهپیمایی 22 بهمن در شیراز از ساعت 9:30 از سه مسیر فرعی و یك مسیر اصلی برگزار خواهد شد.
محمد رضایی اظهار كرد: میدان شهدا - میدان امام حسین - چهارراه پانزده خرداد مسیر شماره یك راهپیمایی است؛ میدان نمازی -بلوار زند- میدان امام حسین- چهارراه پانزده خرداد مسیر شماره دو خواهد بود و مسیر سوم نیز از چهارراه پیروزی آغاز می شود و با گذر از خیابان لطفعلی خان زند به چهارراه پانزده خرداد می رسد.
وی ادامه داد: مسیر اصلی راهپیمایی در شهر شیراز از چهارراه پانزده خرداد به سمت خیابان انقلاب، میدان امام حسین(ع)، بلوار آزادی و میدان آزادی تعیین شده است كه حركت راهپیمایان در این مسیر از ساعت 10 صبح آغاز می شود.
رضایی گفت: در دیگر شهرهای استان فارس ساعت 10 صبح، راهپیمایی 22 بهمن آغاز خواهد شد.
7375 / 1876