گام دوم دانشكده عمران دانشگاه سمنان افتتاح شد

سمنان- ايرنا- همزمان با ششمين روز از دهه فجر انقلاب اسلامي، گام دوم دانشكده مهندسي عمران دانشگاه سمنان روز چهارشنبه با حضور محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات افتتاح شد.

به گزارش ايرنا، با حضور محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري گام دوم دانشكده عمران دانشگاه سمنان در زميني به مساحت يك هزار و 510 متر مربع و زير بناي يك هزار و 820 متر مربع در سه طبقه افتتاح شد.
مسعود نصيري زرندي، رئيس دانشگاه سمنان در گفت وگو با ايرنا افزود: اين طرح با هدف افزايش فضاهاي آموزشي و تامين سرانه مورد نياز با 29 ميليارد و 286 ميليون ريال اعتبار ملي و استاني ساخته شده است .
دانشگاه سمنان از نظر علمي و پژوهشي رتبه سيزدهم كشور را دارد، حدود 12 هزار دانشجو شامل پنج هزار دانشجو در مقاطع تحصيلات تكميلي، هفت هزار دانشجو در مقطع كارشناسي و بقيه در مقطع كارداني در دانشگاه سمنان تحصيل مي‌كنند.
محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به منظور شركت در نشست شوراي اداري و افتتاح همزمان طرح هاي حوزه فناوري اطلاعات، كلنگ زني هنرستان فني و حرفه اي پسران و تقاطع غيرهم سطح امام حسن (ع) سمنان، حضور در همايش نخبگان استان، ديدار با خانواده معظم شهدا، بازديد از نمايشگاه توانمندي هاي استان به سمنان سفر كرده است.
در دهه فجر امسال 669 طرح با چهار هزار و 180‌ميليارد ريال در استان سمنان افتتاح و همچنين عمليات اجرايي 98 طرح به ارزش سه هزار و 660 ميليارد ريال آغاز مي شود.
7339/6103