جشن بزرگ انقلاب در خاش برگزار شد

زاهدان - ايرنا - جشن بزرگ انقلاب گراميداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و ايام الله دهه فجر با حضور امام جمعه، فرماندار، شوراها و مسئولان و خانواده هاي خاشي سه شنبه شب در اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش ايرنا در اين مراسم برنامه هاي شاد و متنوع فرهنگي و هنري، مسابقه، موسيقي محلي و شعرخواني از سوي هنرمندان هنرهاي نمايشي و موسيقي محلي بلوچي به اجرا درآمد.
95 نفر از نوعروسان كميته امداد امام خميني(ره) خاش هم به خانه بخت رفتند.
حجت الاسلام غلامرضا دهقان امام جمعه خاش گفت: ويژگي مهم انقلاب اسلامي مردمي بودن آن است و هم اينك بعد از گذشت چهار دهه از عمر انقلاب اجراي ويژه برنامه هاي متنوع فرهنگي و هنري با مشاركت مردم انجام مي شود.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي خاش نيز اظهار داشت: افزون بر 200 عنوان برنامه فرهنگي، هنري و ورزشي از سوي هنرمندان اين شهرستان با مشاركت دستگاههاي اجرائي، نهادهاي نظامي و انتظامي ويژه ايام الله دهه فجر در اين شهرستان در حال برگزاريست.
تيمور كرد زابلي از استقبال مطلوب اقشار مختلف مردم و مشاركت مسئولان براي اجراي باشكوه برنامه هاي ويژه دهه فجر در خاش تجليل كرد.
در چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و ايام الله دهه فجر با حضور امام جمعه، فرماندار، مديرعامل كارخانه سيمان و شماري از مديران، مسئولان دستگاههاي اجرائي و كارگران جشن بزرگ كارگري در شركت سيمان خاش سيستان و بلوچستان برگزار شد.
در اين مراسم ضمن اجراي برنامه هاي شاد و متنوع فرهنگي، هنري و شعر خواني از خدمات و تلاش هاي بازنشستگان و فعالان فرهنگي و ورزشي سيمان خاش تجليل شد.
ويژه برنامه هاي متنوع فرهنگي و هنري از سوي دانش آموزان در مدارس شهرستان خاش در حال برگزاري است.
7310**3213