فغانی داور دیدار تیم های سپیدرود و سایپا شد

رشت - ایرنا- علیرضا فغانی به عنوان داور دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و سایپا تهران معرفی شد.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی فدراسیون فوتبال، اسامی داوران هفته اول از دور برگشت مسابقات لیگ برتر اعلام و بر این اساس علیرضا فغانی داور نام آشنای ایران بازی تیم های سپیدرود و سایپا را قضاوت می كند.
علیرضا وهابی افزود: طبق اعلام كمیته داوران فدراسیون فوتبال ، تورج عیوض محمدی و علی دودانگه نیز به عنوان كمك داور ، فغانی را در دیدار تیم های سپیدرود رشت و سایپا همراهی خواهند كرد.
وی ادامه داد: در هفته شانزدهم و آغاز دور برگشت رقابت های لیگ برتر، از داوران پشت دروازه نیز استفاده می شود كه با توجه به این امر، میلاد بای و كیوان علی محمدی در این دیدار به عنوان كمك داوران پشت دروازه حاضر خواهند بود.
وی بیان كرد: همچنین مهرداد نجفی به عنوان داور چهارم در دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و سایپا تهران حضور می یابد و مسعود مرادی نیز به عنوان ناظر گروه داوری در این دیدار حضور خواهد یافت.
مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان خاطرنشان كرد: تیم های فوتبال سپیدرود رشت و سایپا تهران در آغاز دور برگشت و هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر باشگاه های كشور ، سه شنبه هفته جاری 16 بهمن ماه در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم می روند.
وی اضافه كرد: در دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران هفته گذشته در مرحله یك هشتم نهایی مسابقات جام حذفی كشور در رشت برای اولین بار در تاریخ فوتبال ایران از داوران پشت دروازه استفاده شد.
تا پایان دور رفت رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های كشور با حضور 16 تیم ، سایپا تهران با 17 امتیاز در مكان هشتم و سپیدرود رشت با 10 امتیاز در مكان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.
7285 /6030