ايجاد كلينيك تخصصي خودروي دانشگاه سمنان تامين اعتبار شد

سمنان- ايرنا- رئيس دانشكده مهندسي مكانيك دانشگاه سمنان گفت: ايجاد كلينيك تخصصي خودرو در اين دانشگاه به منظور ارائه خدمات تخصصي خودرو شامل عيب يابي تامين اعتبار شد.

به گزارش ايرنا، محمد صادق ولي پور عصر شنبه در بازديد مدير عامل و كارشناسان شركت دانش پويان متين از كارگاه اتومكانيك و آزمايشگاه موتور دانشكده مهندسي مكانيك به خبرنگاران اظهارداشت: طرح توجيهي اين كلينيك آماده و اعتبارات مورد نياز هم تامين شد تا در آينده نزديك راه اندازي شود.
وي با بيان اينكه دانشكده مهندسي مكانيك با داشتن آزمايشگاه تخصصي موتور و كارگاه هاي مرتبط، توان ارائه خدمات تخصصي به صنايع در زمينه مهندسي خودرو را دارا است، تصريح كرد: آموزش هاي مهارتي- عملي به صورت تخصصي و نيز خدمات تخصصي در بخش خودرو همچون عيب يابي در اين كلينيك ارائه مي شود.
رئيس دانشكده مهندسي مكانيك دانشگاه سمنان دارا بودن رشته مهندسي خودرو و نيز استادان باتجربه و كارگاه تخصصي اتومكانيك را از ديگر ظرفيت هاي اين دانشكده برشمرد و خاطرنشان كرد: اين كلينيك مي تواند با ارائه آموزش ها و خدمات تخصصي به دانشجويان و داوطلبان علاقه مند ارتباط موثري با صنعت و جامعه برقرار كند.
به گزارش ايرنا، مدير عامل و كارشناسان شركت دانش پويان متين كه در زمينه حوزه تخصصي خودرو و آموزش هاي مرتبط با صنعت خودرو در تهران فعال هستند در اين بازديد با قابليت ها و تجهيزات كارگاه اتومكانيك و آزمايشگاه موتور دانشكده مهندسي مكانيك دانشگاه سمنان آشنا شدند.
بعد از اين بازديد نشستي با حضور رئيس دانشكده مهندسي مكانيك و ديگر اعضاي هيات علمي و مديرعامل شركت دانش پويان متين و مدير آموزشي اين شركت برگزار و دو طرف بر تقويت ارتباط دانشگاه، صنعت و جامعه تاكيد و درباره همكاري در زمينه آموزش هاي تخصصي و ايجاد كلينيك خودرو بحث و تبادل نظر كردند.
دانشكده مهندسي مكانيك دانشگاه سمنان داراي 26 عضو هيات علمي و يك هزار دانشجو در مقاطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري است.
9891/6103